17 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Центрально – Західному МРУ відбулась нарада по підсумкам роботи підпорядкованих установ виконання покарань за 7 місяців 2018 року

В Центрально - Західному МРУ відбулась нарада по підсумкам роботи підпорядкованих установ за 7 місяців 2018 року, яка розпочалась із стройового огляду на базі державної установи «Вінницька ВК (№86)», та обходу її структурних дільниць. Зокрема, відвідано приміщення відділлу охорни, облаштування відомчої пожежної частини, міжзонного КПП, оглянуто стан та облаштування забороненої зони, перевірено стан облаштування дисциплінарних приміщень та порядок утримання засуджених у відділеннях соціально-психологічної служби.

Після чого, відбулося розширена оперативна нарада з головуванням начальника Центрально - Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Дремлюги В.М.

На порядку денному висвітлювались питання про стан оперативної обстановки в установах виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, про стан підготовки установ виконання покарань та державних підприємств до осінньо-зимового періоду 2018-2019 р.р., про причини перевищення споживання енергоносіїв на бюдженті потреби у порівнянні з відповідним періодом минулого року, про стан виконання плану енергозбереження в підпорядкованих установ, а саме утеплення зовнішніх огороджувальних конструкцій.

Нарада проходила у динамічній та продуктивній атмосфері, вирішувались важливі та актуальні питання діяльності установ, озвучувались проблемні питання та відшуковувались оптимальні шляхи їх вирішення. Варто зауважити, що саме таке відкрите обговорення та спільне вирішення робочих питань є запорукою злагодженої та ефективної діяльності.

 

3

версія для друку
Розширений пошук »