14 листопада 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Державній установі «Кропивницький слідчий ізолятор» відділом соціально-виховної та психологічної роботи було проведено заняття із черговими змінами відділу режиму і охорони установи

12 вересня 2018 року, на базі державної установи «Темнівська виправна колонія (№100)», розпочалися змагання з багатоборства кінологів Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та команди кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Харківській області.

За право називатись кращою кінологічною службою розпочали змагатись 12 команд, у складі: старших інспекторів з кінології, молодших інспекторів-кінологів та їх службових собак.

Кінологи змагалися в таких видах як комплекс загальної підготовки та подолання смуги перешкод. Також у вправах: обшук місцевості та пошук стріляних гільз.

Як зазначив перший заступник начальника установи Володимир Арзуманов, такі заходи не лише визначають кращих з кращих, але й дають можливість перейняти досвід, дізнатися про новітні методи навчання.

 

 

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »