14 листопада 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління розпочалися короткострокові курси з хореографії

12 вересня 2018 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, за фінансової підтримки Всеукраїнської громадської організації «Євроінтеграція», розпочалися короткострокові курси з хореографії.

Викладачем призначили керівника танцювального гурту Кременчуцького будинку творчості Анастасію Мороз. Відповідно до змісту та обсягу програми передбачено вивчення розділів "Ритміка", "Танцювальна азбука" (елементи класичного, народного, бального танців), "Танці" (танцювальний репертуар). Оволодіваючи навчально-тренувальними вправами, вихованці навчаться створювати і відчувати образи народного танцю, осмислено виконувати рухи різних видів танців, передавати їх характер, фольклорні особливості, національний колорит.

«Курс відкрили в рамках Школи підготовки до звільнення та з метою сприяння естетичному вихованню і фізичному розвиткові юнаків, дати їм початкову хореографічну підготовку, виявити нахили і задовольнити потребу в руховій активності, розвинути почуття ритму, танцювальну виразність, координацію рухів і на цій основі виховати художній смак, уміння повноцінно сприймати мистецтво танцю», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

 

 

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »