14 листопада 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

На базі Державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор» проведено короткострокові навчально- методичні збори з персоналом відділів інженерно-технічних засобів охорони закритих установ Кіровоградської області

На виконання наказу начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, у відповідності з Планом роботи відділу охорони, режиму і нагляду у Кіровоградській області, на базі Державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор» було організовано та проведено короткострокові навчально- методичні збори з персоналом відділів інженерно- технічних засобів охорони зв’язку та інформатизації закритих установ Кіровоградської області.

У процесі зборів, куратор відділів ІТЗО Кіровоградської області старший інспектор відділу режиму і охорони ДКВС України в Кіровоградській області Сарана Анатолій довів ряд вимог та завдань, які на сьогодні поставлені Адміністрацєю ДКВС України та керівництвом Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, у частині модернізації і реконструкції та обладнання дільниць периметрів.

Заслухано керівників відділів, з проблемних питань та з питань планувальної роботи і виконання запланованих заходів.

Окремо викладено лекційний матеріал, що стосується впровадження у практику новітніх розробок, наявних та перспективних систем охорони та нагляду.

Намічено заходи, які ляжуть в основу побудови консолідованих сучасних систем відеомоніторингу, охорони і нагляду з оперативним реагуванням на виникнення потенційних надзвичайних ситуацій.

Наприкінці зборів, традиційно шляхом тестування, проведено зріз знань та поставлено ряд завдань на наступний робочий період.

 


версія для друку
Розширений пошук »