04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись
15.05.2014
Державна пенітенціарна служба України

Викладач Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України Сергій Лисюк став призером Чемпіонату світу з кікбоксингу

Викладач Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, багаторазовий чемпіон України, Європи й світу з кікбоксингу, заслужений майстер спорту Сергій Лисюк виборов дві срібні медалі на Чемпіонаті світу з кікбоксингу Всесвітньої асоціації професійного кікбоксингу (WPKA).

Змагання відбувалися 4-12 травня на острові Санторіні, в Греції. У них узяли участь 620 спортсменів із 31-єї країни.

«Ще на початку квітня, на Чемпіонаті України з кікбоксингу, що відбувся в Харкові, я виграв дві золоті медалі й у складі Національної збірної команди України з кікбоксингу WPKA виступив на Чемпіонаті світу.

Його було проведено в розділах «лайт-контакт» та «лоу-кік». Я провів п’ять боїв і здобув дві срібних медалі», - розповів Сергій Лисюк.

Загалом, Національна збірна України з кікбоксингу (WPKA) виборола 19 золотих, 11 срібних і 10 бронзових медалей. Це дало їй змогу посісти перше місце в командному заліку.

Прес-служба Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України