ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Кременчуцької виправної колонії (№69), що на Полтавщині, відправили благодійну допомогу українським військовослужбовцям

На даний час країна переживає нелегкі часи та потребує підтримки від кожного громадянина. Патріотизм і самоорганізація населення в наданні будь-якої допомоги важлива і необхідна.
За ініціативи працівників Кременчуцької виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69) придбано продукти харчування та предмети першої необхідності, які було направлено військовослужбовцям роти спеціального призначення «Кременчук», що дислокована на сході країни та приймає участь у антитерористичній операції.
- Зазвичай, про надання допомоги не розповідають. Та ми сьогодні про це говоримо, щоб своїм прикладом ініціювати та спонукати інших людей і колективи не залишатися байдужими і і прийняти участь по наданню допомоги військовослужбовцям, що відстоюють цілісність України та життя людей.Поки ми підтримуємо один одного – поки ми єдині»,- зазначив начальник Кременчуцької ВК (№69) підполковник внутрішньої служби Сергій Старінка.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
повернутись