ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Повідомляю, що персоналом управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області 16.06.2014 року було зібрано кошти у сумі 1200 грн. та перераховані до благодійного фонду “Скарбниця надії” у вигляді благодійної пожертви для надання допомоги Збройним Силам України.
Також опрацьовано питання допомоги бійцям, в зоні АТО, в забезпеченні теплим одягом. Персонал та засуджені взяли участь у проведенні благодійної акції по виготовленню, придбанню та передачі для потреб захисників теплого одягу. Силами засуджених Полицької виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№76), на підприємстві даної установи, було пошито зимові бушлати, які за власні кошти придбали персонал підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області та засуджених Городоцького виправного центру (№ 131).
11 листопада 2014 року, 48 одиниць одягу для потреб бійців батальйону «Горинь», передано представникам Рівненської обласної Державної адміністрації, під керівництвом помічника РОДА Володимира Муляра, відповідальним за супровід благодійних вантажів в зону АТО.
Дана інформація висвітлена на:
- Офіційному веб-сайті ДПтС
- Інформаційному порталі «Новини по-рівненськи»
- Інформаційному порталі «МЕТА»
- Офіційному веб-сайті Рівненської газети «Рівне вечірнє»
- Інтернет порталі «ukr.net»
- Офіційному веб-сайті Рівненської газети «Сім днів»
- Інтернет порталі «uaport»
- Регіональному порталі «Рівне»
- Інтернет порталі «Golosno»
- Рівненській Державній телерадіокомпанії
- Рівне FM. 87.8 FM
- Інтернет порталі «ВСЕ сайт чесних новин»;

версія для друку
повернутись