ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
13.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

На Дніпропетровщині пенітенціарії презентували новий телепроект «Розмови на межі» (ВІДЕО)

12 вересня 2016 року на Дніпропетровщині глядачеві презентовано новий телевізійний проект управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Розмови на межі». Проект має на меті донесення до суспільства думки, що виправний заклад може стати територією кардинальних особистісних змін у житті людей, які переступили закон. Програма представляє повні версії інтерв’ю із засудженими, які вже розповідали свої життєві історії в ефірі проекту «Територія каяття».

Авторський колектив проекту сподівається, що новий медіа продукт зможе ширше представити глядачеві внутрішні перетворення осіб, які потрапили у місця позбавлення волі. «В умовах обмеженого хронометражу не завжди вдається повністю відобразити внутрішні відчуття та сприйняття тюремної реальності очима наших героїв, саме тому нова програма матиме формат звичайної бесіди про наболіле», - зазначає автор проекту Анна Трушова.

Перший випуск програми «Розмови на межі» присвячений долі засудженої Орджонікідзевського виправного центру облуправління ДПтС (№79), яка внаслідок життєвих обставин втратила право опікуватися власною дитиною і лише в місцях обмеження волі зрозуміла, що саме це право є для неї найбільшою цінністю в житті.

Програма «Розмови на межі» виходитиме щотижня в ефірі двох регіональних каналів: ТРК «Регіон» та «Громадське телебачення Дніпра». Крім того, всі випуски нового телепроекту будуть оприлюднені на популярному відеохостингу «YouTube» та в соціальних мережах.

Прес-служба
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
повернутись