ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
20.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

Представники управління соцзахисту населення відвідали Оріхівську виправну колонію (№88), що на Запоріжжі

16 березня 2017 року в Оріхівській виправній колонії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (№88) організовано зустріч засуджених з представниками Оріхівського управління соціального захисту населення.

До установи з робочим візитом прибули заступник начальника управління Тетяна Литвин та спеціаліст Світлана Донченко. Разом із персоналом відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи ними було проведено роз’яснювальну роботу серед засуджених, які мають статус інваліда. Засуджених ознайомили з положеннями чинного законодавства щодо призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам зі змінами, які набрали чинності з 01.01.2017 року.

Представники органу соціального захисту населення відповіли на всі питання засуджених, які стосуються пакету необхідних документів для оформлення соціальної допомоги, провели індивідуальний прийом засуджених.

Також у двох засуджених було відібрано відповідні заяви для призначення державної соціальної допомоги за місцем відбування покарання.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Віталій Чорний зазначив, що адміністрація установи приділяє всебічну увагу як питанню оформлення засудженим, які цього потребують, статусу інваліда, так і в подальшому оформленню їм соціальної допомоги.

Микола Старіченко,
Оріхівська виправна колонія
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№88)

версія для друку
повернутись