ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
10.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

У телеефір вийшов дев'ятий випуск проекту Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції «Розмови на межі» (ВІДЕО)

03 травня 2017 року в телевізійний ефір та Інтернет-простір вийшов дев'ятий випуск телевізійного проекту Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції «Розмови на межі». Проект представляє розказані засудженими власні життєві історії з метою донесення до суспільства думки про можливість кардинальних особистісних змін в житті людей, які опинилися за межею закону.

Цього разу свої думки про минуле, сьогодення, а також своє теперішнє ставлення до протиправних вчинків висловлював засуджений Сергій. Свою злочинну кар’єру цей молодий чоловік розпочав ще підлітком: з крадіжок та пограбувань. З вироками суду хлопець довго не погоджувався, часто порушував встановлений порядок в установах виконання покарань. За час відбування покарань Сергій, навіть, спробував дочасно покинути стіни виправного закладу, за що отримав ще більший термін, котрий доведеться коротати в тюремних стінах. Сьогодні засуджений жалкує, що присвятив своє життя злочинам та шкідливим звичкам, а не розумним речам. Зараз Сергій запевняє, що кардинально змінив свої погляди на злочин та покарання. "Тепер я хочу жити інакше, одружився і прагну сімейного затишку та тепла", - такими словами завершує своє інтерв'ю Сергій.

Авторський колектив проекту вважає, що відверті розповіді його героїв здатні не лише проілюструвати думки та переживання людей, що опинилися в ізоляції, а в деякому сенсі попереджувати скоєння повторних злочинів особами, які стали на злочинний шлях. Адже не рідко в своїх інтерв’ю засуджені жалкують про своє не добропорядне минуле і запевняють, що найбажана для них цінність – це свобода.

Довідка: Програма «Розмови на межі» виходить щосереди в ефірі двох регіональних каналів: ТРК «Регіон» та «Громадське телебачення Дніпра». Також всі бажаючі можуть переглянути випуски проекту на каналі «Територія каяття» відеохостингу «YouTube» та в однойменних групах соціальних мереж «В контакте» та «Фейсбук».

Анна Трушова,
автор проекту "Розмови на межі"

версія для друку
повернутись