ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
23.05.2017
Державна пенітенціарна служба України

Випуск соціального телепроекту про місця позбавлення волі "Територія каяття" представлено у Національному Конкурсі професійної журналістики «Честь Професії 2017» (ВІДЕО)

Вже третій рік поспіль авторка соціального телепроекту про місця позбавлення волі "Територія каяття" Анна Трушова бере участь у всеукраїнському конкурсі професійної журналістики «Честь професії» та цьогоріч була запрошена на церемонію нагородження VIІІ конкурсу, яка відбувалася у Києві.

Загалом у конкурсі представлено 482 матеріали у п’яти номінаціях: «Кращий матеріал з громадянською позицією», «Краще журналістське розслідування», «Краще подання складної теми», «Краще подання резонансного матеріалу», «Надія журналістики».

Найпопулярнішою серед учасників стала номінація «Найкраще подання складної теми» – подано 135 конкурсних робіт. У номінацію «Найкращий матеріал з громадянською позицією» подали 115 робіт, у номінацію «Найкраще подання резонансного матеріалу» – 83 роботи, у номінацію «Найкраще журналістське розслідування» – 77 робіт, у номінацію «Надія журналістики» – 72 конкурсні роботи. Випуск програми "Територія каяття" під символічною назвою "Виправлення за ґратами: міф чи реальність?" - одна з небагатьох робіт, що відображає потаємну сторону суспільства та переживання людей, які через власні вчинки опинилися за колючим дротом.

На даний час кращі випуски соціального проекту «Територія каяття» оприлюдненні на медіа-ресурсах Конкурсу в номінації «Краще подання складної теми». У 2016 році випуск програми «Територія каяття» під назвою «Злочини за ґратами» пройшов відбір у номінацію «Краще подання складної теми» та увійшов до тридцятки кращих сюжетів серед різних регіональних і центральних телеканалів.

Авторська команда телепрограми не збирається зупинятися на досягнутому та має у запасі безліч різноманітність тем, які рано чи пізно перетворяться на програми.

Прес-служба Південно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись