ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
10.10.2017
Untitled Document

Відбулося чергове засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України

У приміщенні Міністерства юстиції України відбулося чергове засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України. У заході взяли участь заступник Міністра юстиції Денис Чернишов, директор Департаменту пробації Олег Янчук, представники Відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та члени Душпастирської ради.

Особливу увагу учасники засідання приділили питанню профілактики та належного реагування капеланів на випадки застосування до в’язнів тортур, нелюдського чи принижуючого гідність поводження.

Обговорили національні превентивні механізми, відповідні напрацювання Міжнародної комісії з питань католицької пасторської допомоги в місцях позбавлення волі, практику Європейського Суду з прав людини.

За результатами було досягнуто домовленостей щодо проведення у листопаді поточного року семінару для представників духовенства та органів пенітенціарної системи щодо вироблення порядку дій для капелана у разі виявлення фактів застосування до в’язнів тортур, нелюдського чи принижуючого гідність поводження.

Крім того, релігійні діячі та посадовці обговорили питання розвитку подальшого співробітництва шляхом укладення угоди між Міністерством юстиції та релігійними організаціями, які входять до складу Душпастирської ради та проведення спільних заходів, в тому числі міжнародного рівня.

УПРАВЛІННЯ РЕСОЦІАЛІЗАЦІЇ ЗАСУДЖЕНИХ ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ СТЯГНЕНЬ

версія для друку
повернутись