ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
11.10.2017
Untitled Document

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, пройшло підведення підсумківоперативно-службової та виробничо-господарської діяльності за ІІІ квартал 2017 року

B Мелітопольській установі виконання покарань (№144) пройшло підведення підсумків оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності за ІІІ квартал 2017 року.

Так, начальник пробації міжрегіонального управління Вадим Книш відмітив, що зміцнюється матеріальна - технічна база установи, забезпечується надійна ізоляція охорони та режиму утримання засуджених; соціально – виховна та психологічна робота з засудженими ведеться згідно плану роботи та нормативно – правових документів; комунально – побутові умови відповідають санітарним нормам.

У ході наради розглянуто результати роботи, заслуховувалась інформація про досягнення та поліпшення діяльності. Звернута увага на перспективні напрями діяльності установи.

Таким чином, задовільний рівень правопорядку установи базується на відповідальному виконанні персоналом установи своїх службових обов’язків. Здійснюється робота щодо профілактики та попередження правопорушень та злочинів, вивчається оперативна обстановка, налагоджена взаємодія між службами установи.

Виходячи з цих даних, у цілому, морально-психологічний клімат в установі можна вважати стабільним та позитивним, розвиток установи поступовим, професійну підготовленість співробітників установи задовільною, керівництво - здатним вирішувати виникаючі проблеми.

Підводячи підсумки, було визнано роботу установи задовільною та плодотворною, було прийнято низку важливих рішень, спрямованих на подальше поліпшення діяльності підрозділу.

Мелітопольська установа виконання покарань Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
повернутись