ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
09.11.2017
Untitled Document

В Харківській установі виконання покарань (№ 27) Північно-Східного міжрегіонального управління відбулись спільні навчання з пожежно-рятувальними підрозділами

На території державної установи «Харківська установа виконання покарань (№ 27)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено сумісні тактико-спеціальні навчання відомчої пожежної охорони установи з пожежно-рятувальними підрозділами ГУДСНС України в Харківській області.

За головуванням першого заступника начальника Північно-Східного управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Дмитра Індіка та головного інспектора відділу пожежної безпеки управління із запобігання надзвичайних ситуацій ГУДСНС України в Харківській області організовано ліквідацію умовної пожежі в підвалі режимного корпусу.

За легендою навчань, в підвальному приміщенні режимного корпусу виникла пожежа, в приміщенні перебували люди, а приміщення заблоковано. За сигналом «БУРЯ-4» на місце події прибула команда відомчої пожежної охорони, однак бойовий розрахунок не зміг локалізувати пожежу. На місце події була викликана пожежна команда 26-ДРПЧ, бійці якої за допомогою спеціального обладнання змогли проникнути до джерела пожежі, евакуювати постраждалих та ліквідувати загоряння.

Начальник установи Євген Бартощак відзначив надзвичайно високу роль тактико-спеціальних занять, за допомогою яких забезпечується відпрацювання оперативних дій при надзвичайних ситуаціях.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись