ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
03.01.2018
Untitled Document

В Надержинщинській виправній колонії (№65) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

3 січня 2018 року, завдяки професійним та вмілим діям оперативних співробітників державної установи «Надержинщинська виправна колонія (№65)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, попереджено спробу доставки заборонених предметів в зону, що охороняється.

Так, о 9:30, під час догляду особистих речей громадянина К., який прибув на тривале побачення до своєї дружини, засудженої П., було виявлено та вилучено 2 шприци, 3 голки до них, сім-карта та пігулки розсипом, схожим на наркотичний. Прихованим шляхом, у верхньому одязі, чоловік намагався пронести заборонені предмети до кімнати тривалих побачень.

За даним фактом слідчим відділом управління ДКВС України Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції складено відповідні матеріали для прийняття рішення згідно з чинним законодавством України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись