ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
08.02.2018
Untitled Document

На Донеччині відбулася чергова успішна передача групи засуджених з території так званої «ДНР» на підконтрольну українській владі територію

Поблизу населеного пункту Новотроїцьке Донецької області відбулася передача чергової групи засуджених у кількості 20 чоловік з території так званої «ДНР» на підконтрольну українській владі територію.

Процес передачі засуджених відбувався за ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської.

Переміщення здійснювалася за участю члена Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, народного депутата України (фракція БПП) Ірини Суслової та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, першого заступника Південно-Східного міжрегіонального управління Дмитра Сало, начальника ДКВС України Юрія Кузнецова та керівника начальника відділу ОРтаН в Донецькій області Управління ДКВС України Південно -Східного МРУ Сергія Грабовського.

Передача засуджених відбувалася на заздалегідь визначеному та погодженому пункті в межах лінії зіткнення. Вказані особи перебували в різних кримінально-виконавчих установах Донеччини. Тепер вони зможуть реалізувати свої базові права і свободи на підконтрольній українській владі території. До подальшого розподілу за місцем відбування покарання, засуджені перебуватимуть у Маріупольському слідчому ізоляторі.

Загалом, з ініціативи Уповноваженого ВР з прав людини із місць несвободи в ОРДО вдалося перемістити 186 осіб.

Нагадаємо, за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську 18 січня стало відомо, що представники України і окремих районів Донбасу (ОРДЛО) вже обмінялися списками утримуваних осіб. Обмін повинен відбутися в найкоротші терміни.

Прес-служба Південно – Східного МРУ МЮ

версія для друку
повернутись