ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
08.02.2018
Untitled Document

У храмі святих первоверховних апостолів Петра та Павла Жовтоводської виправної колонії (№26)» здійснили обряд вінчання

Таїнство відбулось з дотриманням всіх православних канонів і тривало близько години в Храмі «Петра та Павла», розташованої на території виправної колонії. Чоловіком і дружиною перед Богом стали засуджений Андрій та його дружина Оксана, які вже перебували в шлюбі.

«Вінчатись потрібно обов'язково, якщо люблячі люди вирішили далі жити разом. Щоб повністю узаконити наші стосунки, щоб було більше довіри один до одного, більше віри в людину і Бога. Без благословення Бога не можна», - сказала дружина засудженого Оксана.

В храм Оксану супроводжували та підтримували її батьки.

Незважаючи на те, що в Жовтоводській виправній колонії (№ 26) обряд вінчання проводився вперше, отець Олександр зазначив, що не бачить ніяких перешкод, якщо серця людей тяжіють один до одного. «Якщо між закоханими є вогник, то перешкодою до їх любові не може бути ні залізні паркани, ні якісь хвіртки й огорожі. Вважаю, якщо люди хочуть поєднати своє життя назавжди, то це повинно бути. А ми повинні цьому допомагати та сприяти », - зазначив він.

Розлука підштовхує людей на серйозні кроки. Тим більше, коли люди знаходяться в таких місцях. Це перше вінчання в нашій колонії і, дай Бог, не останнє. Сама церемонія була для молодих безкоштовною. Звичайно, з обручками в колонії доведеться розлучитись до кращих часів.

З Божою допомогою можна все виправити і їх щастя ще попереду, переконане подружжя. Головне - зберегти віру, надію і любов.

Жовтоводська виправна колонія Південно-Східного МРУ ПВКПП (№26)

версія для друку
повернутись