ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
09.02.2018
Untitled Document

Для клієнтів пробації Центрального районного сектору Миколаївського міського відділу з питань пробації організовано та проведено зустріч із лікарем-інфекціоністом

B приміщенні Миколаївського міського відділу з питань пробації, старшим інспектором Центрального районного сектору Миколаївського міського відділу з питань пробації Юлією Дубовою за участю фахівця із соціальної роботи Тетяни Микитюк, в рамках проведення соціально-виховної групової роботи із клієнтами пробації та з метою профілактики і запобігання поширення вірусних захворювань, було організовано та проведено зустріч із лікарем-інфекціоністом Алферовим Андрієм Олексійовичем.

Під час зустрічі лікар повідомив, що дана бесіда є актуальною у зв’язку із високим рівнем росту інфекційних захворювань у Миколаївській області. Були обговорені питання, які носять загально-пізнавальний характер, а саме: шляхи зараження, профілактика і лікування інфекційних захворювань, у тому числі грип, гепатити А, В, С, токсоплазмоз, ВІЛ, СНІД.

Участь у бесіді приймали 18 осіб, які знаходяться на обліку Центрального районного сектору Миколаївського міського відділу з питань пробації. Слухачі проявили інтерес до теми інфекційних захворювань та приймали активну участь у бесіді.

версія для друку
повернутись