ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
09.02.2018
Untitled Document

Підведені підсумки роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань та слідчих ізолятів Північно-Східного міжрегіонального управління

B Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підведені підсумки роботи оперативних підрозділів установ за 2017 рік.

В заході взяли участь заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Володимир Мелюхов, начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС полковник внутрішньої служби Андрій Нечипельський, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Георгій Романов, оперативний склад установ та заступники начальників установ, відповідальні за здійснення оперативно-розшукової діяльності тощо. У ході наради присутні підвели підсумки роботи оперативних підрозділів за 2017 рік.

Керівництвом Служби та міжрегіонального управління було надано оцінку роботи кожного оперативного підрозділу окремо. Оперативний склад націлено на активізацію роботи за певними напрямками службової діяльності та поставлено завдання на наступний період.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
повернутись