ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
23.02.2018
Untitled Document

Представники Державної кримінально-виконавчої служби України та Національної поліції обговорили співпрацю у боротьбі з організованою злочинністю

22 лютого 2018 року відбулася розширена міжвідомча відеоселекторна нарада за участі першого заступника Голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна та заступника начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Володимира Мелюхова, на якій обговорювалися спільні практичні завдання та алгоритм взаємодії двох відомств.

Участь у нараді взяли також керівники оперативних підрозділів Національної поліції та Державної кримінально-виконавчої служби обласних та міжрегіональних управлінь.

Так, обидва відомства протягом останніх років проходять процес реформування, який стосується структурних та законодавчих змін. При цьому взаємодія цих підрозділів теж має бути нормативно врегульована.

Під час наради керівники визначили основні спільні напрями роботи. Зокрема, у сфері протидії організованій злочинності, боротьби з кримінальними авторитетами, які намагаються навіть з місць позбавлення волі керувати злочинними угрупуваннями на волі.

Володимир Мелюхов наголосив, що одним із завдань Державної кримінально-виконавчої служби України є надання допомоги органам Національної поліції у розкритті злочинів.
Відтак вже на початку березня запрацює міжвідомча робоча група, яка займатиметься розробкою нормативно-правового забезпечення у питаннях взаємодії двох відомств.

В’ячеслав Аброськін наголосив, що робота поліцейських та співробітників кримінально-виконавчої служби має бути систематичною.
Він додав, що проблемні питання, спільні напрацювання та результати відтепер будуть обговорюватися під час щомісячних спільних нарад представників відомств.

Управління оперативно-розшукової роботи
Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
повернутись