ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
27.02.2018
Untitled Document

В Крюковській виправній колонії (№29) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено реєстрацію шлюбу

B державній установі «Крюковська виправна колонія (№ 29)» представником РАЦСу було урочисто проведено реєстрацію шлюбу засудженого Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Пара була знайома досить короткий час, але це не завадило оформити офіційно свої відносини. Спочатку листувались, згодом спілкувались шляхом телефонних розмов. Зрештою вони прийняли спільне рішення пов’язати свої стосунки у шлюбі. Тепер молода дружина зможе провідувати свого чоловіка, отримуючи короткострокові побачення та раз на місяць – довготривале. В поточному році цей шлюб в установі перший, в минулому було дві реєстрації стосунків. Прагнення засуджених оформити стосунки свідчить про планування свого майбутнього після звільнення, сприяє покращенню їхньої поведінки, прагнення до праці та прискорення повернення до вільного життя.

«Будемо сподіватися що це рішення на все життя, про яке вони не пошкодують, та відстань між ними не перешкодить планам молодого подружжя про щасливе довге життя після звільнення», - зазначив начальник відділу з соціально-виховної та психологічної роботи Сергій Мартинець.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
повернутись