ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
02.03.2018
Untitled Document

B Синельниківській виправній колонії (№94) проведено збір особового складу за сигналом «БУРЯ»

B Синельниківській виправній колонії (№94) о 6 годині 00 хвилин відбувся збір особового складу за сигналом «БУРЯ» та проведено загальний обшук. В ході даного заходу було здійснено шикування персоналу установи та проведено стройовий огляд. Під час стройового огляду особового складу установи було перевірено дотримання правил носіння встановленої форми одягу, наявність службових посвідчень та жетонів. Було наголошено персоналу установи на дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та недопущення вступу у неслужбові стосунки із засудженими та їх родичами.

Також, відповідно до п. 4.2. Протоколу селекторної наради Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції до персоналу установи було доведено порядок, вимоги та терміни заповнення електронних декларацій.

Після перевірки було проведено загальний обшук на охороняємому об'єкті установи.

Результатом заходу стало вилучення 11 мобільних телефонів, 4 зарядних пристроїв до них, заводської колоди карт та інших заборонених для використання засудженими предметів.

За кожним випадком вилучення складені відповідні матеріали. По факту вилучених заборонених предметів проводяться відповідні заходи щодо виявлення та перекриття каналів надходження до охороняємої території заборонених для засуджених предметів.

Підсумовуючи результати заходу, керівництво установи подякувало особовому складу за чіткі та скоординовані дії та наголосило на необхідності постійного удосконалення цього напрямку роботи у подальшому.

Прес -служба, Синельниківська виправна колонія Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№94)

версія для друку
повернутись