ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
02.03.2018
Untitled Document

Юнаків Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління вчили адаптуватися до свободи

Bихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції прийняли участь у тренінгових вправах «Адаптація до свободи» в рамках Курсів з розвитку соціальних та життєвих навичок.

Під час зустрічі ведучі застосували практичні вправи, підготовлені в рамках проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні». Підлітки, розділившись на робочі групи, виконали компоненти: «Мій перший день на свободі», «Позбавлення шкідливих звичок», «Ризики, яких потрібно уникати в спільноті» та «Можливості, яких потрібно шукати після звільнення». Також подискутували і записали тюремні звички, які здатні створити проблеми після звільнення. Визначили ризики, яких потрібно уникати в спільноті.

Начальник колонії Олександр Сайко наголосив на тому, що тренінг допоміг хлопцям передбачити можливості та проблеми, з якими вони ймовірно зустрінуться після звільнення, а також колективно знайти шляхи вирішення проблем.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
повернутись