Управління Державної пенітенціарної служби України
у Полтавській області
36022 м. Полтава, пров. Пролетарський, 3-В
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
Новини Управління
17 та 18 серпня поточного року персонал управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провів комплексну інспекторську перевірку оперативно-службової та фінансово-господарської діяльності Кременчуцької виправної колонії (№69).
19 серпня, 11:40
11 серпня поточного року на базі Божковської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№16) відбулись щорічні змагання з багатоборства кінологів на першість області. У змаганнях взяли участь представники трьох установ: Божковської виправної колонії (№16), Полтавської виправної колонії (№64) та Кременчуцької виправної колонії (№69). Головною метою проведення цих змагань є підвищення професійного рівня молодших інспекторів-кінологів відділу охорони установ виконання покарань області, визначення ступеня підготовки службових собак та вдосконалення методів їх тренування.
12 серпня, 15:43
09 серпня 2016 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбувся брифінг тимчасово виконуючого обов'язки начальника управління полковника внутрішньої служби Петра Тітовця на тему:"Результати службового розслідування події, що сталася у Машівській виправній колонії управління ДПтС України в Полтавській області (№9)".
10 серпня, 13:59
4 серпня, 16:05
За результатами службової перевірки буде надано об'єктивну оцінку діям працівників колонії та управління області. Винні посадові особи будуть притягнені до дисциплінарної відповідальності.
4 серпня, 15:30
02 серпня 2016 року директор департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень Державної пенітенціарної служби України Микола Ільтяй та т.в.о. начальника управління виробничої діяльності ДПтС України Сергій Кузьменко з робочим візитом відвідали Машівську виправну колонію управління ДПтС України в Полтавській області (№ 9). Даний візит було здійснено з метою контролю за ситуацією в зазначеній установі та для з’ясування причин невдоволення окремих засуджених, які відбувають тут покарання.
2 серпня, 12:18
Новини територіальних структур
Преображення Господнє в Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області

19 серпня,
У Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області провели прийом засуджених з особистих питань

19 серпня,
"Європейська інтеграція" завітала до вихованців Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області

15 серпня,
Вихованці Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області відпочили в Християнському таборі

15 серпня,