Управління Державної пенітенціарної служби України
у Полтавській області
36022 м. Полтава, пров. Пролетарський, 3-В
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
15.04.2014
02-07-2012_nadergunska_kol#65

ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ

Історія установи розпочалася і співпала в ті роки, коли виникла потреба боротьби з пияцтвом і алкоголізмом. В 1967 році на території колишнього хутора Андрійці силами колоністів та особового складу установи ОП 317/16 був збудований лікувально-трудовий профілакторій.
Першим начальником установи був підполковник внутрішньої служби Победінський А.І., який очолював колектив з липня 1967 року по травень 1970 року.
За цей період в установі було надано старт процесу вирішення глобальних проблем суспільства таких як, алкоголізм, а в подальшому наркоманія та СНІД. Поряд із завданням виробничого характеру та виховної роботи, виконувалось основне завдання - лікування злісних п'яниць. Велику роботу в реалізації завдань лікувально-трудового профілакторію проводив увесь колектив установи, лікарський склад, виробничий персонал, виховна служба та інші.
Протягом двадцяти одного року полковник внутрішньої служби Галіч К.К. своєю мудрістю, енергійністю, професіоналізмом надихала колектив установи.
З січня 1970 року жінки, які лікувалися в профілакторії працювали на власному виробництві, що значно поліпшувало спецлікування та його ефективність. Завдяки трудотерапії жінки, залежні від алкоголю, ставали на правильний шлях та позбавлялися цієї залежності. На території ОП 317/16 була відбудована велика швейна фабрика . Установа на той час працювала без державних дотацій, але завдяки розвиненому виробництву щорічно виростав прибуток підприємства, обсяги продукції, що виготовляється, та її реалізації зростав, що надавало змогу ефективно впливати на процеси життєдіяльності ОП 317/16. Перевиховання осіб, що утримувалися в установі базувалося на обов'язковому залученні їх до суспільно - корисної праці, вихованню у жінок, які лікувалися, почуття відповідальності за виконання планових завдань. Цьому сприяла правильна організація трудового змагання, регулярне підведення підсумків та популяризація трудових методів праці. Кращим вручався вимпел “краща швачка”, який закріплювався на робочому місці, а ледачим - вимпел “не підведи”. Підсумки трудового змагання за декаду обговорювалися на засіданні ради колективу відділення, одним із важливих завдань всього колективу являлось постійне підвищення якості продукції.
З квітня 1991 року по листопад 1999 року на чолі колективу стала жінка - керівник підполковник внутрішньої служби Прядко С.В., яка працювала в установі протягом 25 років, 8 з яких начальником.
З її призначенням в установі була створена і працювала на добровільних засадах юридична консультація для жінок, що лікувалися. У вільний час в профілакторії завжди можна було відпочити з користю для себе, розвивався інтерес у жінок, що лікувалися, до літератури, мистецтва. Центром цієї роботи в ОП 317/16 являвся клуб - їдальня, читацька кімната, бібліотеки та культурно - просвітницькі кімнати у відділеннях. В кожному відділенні були створені бібліотеки на добровільних засадах, які налічували від 1000 до 3000 книг. Читачі завжди мали можливість вибрати те, що їм до душі та підготуватися до читацьких конференцій, які, до речі, проводилися щоквартально. В кожному відділенні працювали гуртки художньої самодіяльності, в яких приймали участь жінки, які знаходилися на лікуванні.
У вільний від роботи час вони з любов'ю доглядали за квітами, багатьом з них ця любов була привита в ЛТП. В палатах оформлялися дитячі куточки, на які велику увагу звертали жінки, профілакторій підтримував зв'язки дитячими будинками різних сіл та міст Полтавщини.
В жилих приміщеннях відділень була чистота, її робили та підтримували жіночі руки, старші палат та днювальні завжди забезпечували затишок і порядок в приміщеннях. Важлива увага в установі приділялася санітарному стану, при найменшому порушені до порушників застосовувалися міри покарання. В такому порядку та за такими завданнями ОП 317/16 працювала до 1999 року.
Рішенням розширеної Колегії Державного департаменту України з питань виконання покарань № 5 КД/1 від 28.12.1999 року та наказу ДДУПВП №165 від 29.11.1999 року, на виконання вимог Президента України, щодо посилення боротьби зі злочинністю, розв’язання проблем розміщення, поліпшення умов тримання засуджених, було прийнято рішення створити на базі Божківського лікувально-трудового профілакторію в Полтавській області виправно-трудову колонію загального режиму для тримання засуджених жінок з плановим поповненням 510 осіб.
31 березня 2000 року згідно наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань №50 Божківський лікувально-трудовий профілакторій реорганізовано в виправно-трудову колонію загального режиму, яку в подальшому перейменовано в Надержинщинську виправну колонію №65. Відповідно до нового Кримінально-виконавчого кодексу України Надержинщинська виправна колонія №65 являється колонією мінімального рівня безпеки з загальними умовами тримання засуджених.
З метою організації і проведення будівництва Надержинщинської ВК №65 наказом ДДУПВП №45 від 17 травня 2000 року начальником колонії було призначено підполковника внутрішньої служби Алєксєєнка М.І., який своєю працелюбністю та енергією, вірою в колектив та кінцевий результат праці зумів створити базу для будівництва колонії.
Майже за півроку було введено в дію та проведено капітальний ремонт кімнат побачень, трьох гуртожитків для спецконтингенту, нові санвузли, кімнати для прийому їжі, їдальня на 350 посадочних місць, банно-пральний комбінат, медико-санітарна частина. Згідно Акту від 27.11.2000 року Надержинщинську виправну колонію № 65 Полтавської області прийнято під охорону. 03 січня 2001 року поріг Надержинщинської виправної колонії № 65 переступили перші 17 засуджених жінок.

 

 

 

 

 

 

 

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ
 ДП „Підприємство Надержинщинської виправної
 колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№ 65)”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012 рік

«ПОГОДЖЕНО»


Заступник начальника управління
Державної пенітенціарної служби України
в Полтавській області
                                                             Тронь П.Д.

«______»____________ 2012 року

 

 

                                              ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ
ПІДПРИЄМСТВА УСТАНОВИ

1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ПІДПРИЄМСТВО
1.1. Повна назва : Державне підприємство „Підприємство Надержинщинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№ 65)”;
Скорочена назва : Підприємство Надержинщинської виправної колонії (№ 65).
1.2. 31 березня 2000 року згідно наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань №50 Божківський лікувально-трудовий профілакторій реорганізовано в виправно-трудову колонію загального режиму, яку в подальшому перейменовано в Надержинщинську виправну колонію (№65).
1.3. Місцезнаходження   Підприємства: вул. Паркова , 14,  с. Божківське, 38734, Полтавська область, Полтавський район.
1.4. Телефон/факс ( 0532) 55-47-15 ,Е–maіl: sics@ ukr.net

1.5. Підприємство спеціалізується на виготовленні спеціального одягу для різних галузей промисловості та сільського господарства, спецодяг для охоронних структур, м’який інвентар та постільна білизна.

 

1.6. Галузь (за основними видами діяльності):
    13.92 – Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу
    25.99 - Виробництво інших готових металевих виробів, н.в.і.у
    85.32 – Професійно – технічна освіта
    16.23 – Виробництво інших дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів
    16.29 – Виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння
    10.71 – Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання
    14.12 – Виробництво робочого одягу
    14.13 – Виробництво іншого верхнього одягу
    14.19 – Виробництво іншого одягу й аксесуарів

 

2. ЮРИДИЧНИЙ СТАТУС ПІДПРИЄМСТВА
2.1. Державне підприємство „Підприємство Надержинщинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№ 65)” засноване на державній власності і належить до сфери управління Державної пенітенціарної служби України (далі – ДПтС України), яка є його засновником.
     Відповідно до наказу ДПтС України від 18.11.2011 № 540 „Про затвердження переліку найменувань підприємств установ виконання покарань, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України” Підприємство є правонаступником усіх прав і обов’язків Державного підприємства „Підприємство Надержинщинської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області (№ 65)”.
Організаційно-правова форма Підприємства: державне підприємство.    
2.2. Підприємство підпорядковане ДПтС України, яка здійснює управління ним безпосередньо або через управління ДПтС України в Полтавській області.

    3. ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ПІДПРИЄМСТВА
     3.1. Схема організаційної структури підприємства НВК (№ 65)
 НВК ( № 65)
 

3.2. Структура управління підприємством складається з 7- и підрозділів , з них :

 1. відділ організації виробництва та економіки;
 2. юридична група;
 3. група з професійно-технічного навчання засуджених;
 4. група маркетингу, збуту та матеріально-технічного постачання;
 5. бухгалтерія виробництва;
 6. виробнича цех № 1;
 7. виробнича дільниця №2.

3.3. Керівний склад Підприємства:

П.І.Б

Посада

телефон

Освіта

Кількість років у даній посаді

Кількість років на підприємстві

Саулко
Богдан Миколайович

Заступник начальника установи з виробництва -
директор
підприємства 

55-47-18

вища

2 роки

7 років

Варченко Валерій Леонідович

Начальник планово-виробничого відділу – головний інженер

55-47-15

вища

2 роки

6 років

3.4.Управління Підприємством здійснює його керівник (директор), який призначається на посаду та звільняється з посади ДПтС України і є їй підзвітним. Директор Підприємства є за посадою заступником начальника установи з виробництва.

4. ВИРОБНИЧА ПЛОЩА
4.1. Підприємство Надержинщинської виправної колонії № 65 розташоване на одній території загальною площею 1,3 га, площа виробничих приміщень, що використовуються у процесі виробництва – 3300,0 кв. м. 
  Виробничі цехи спеціалізовані за технологічною ознакою.
       Виробнича дільниця № 1 загальною площею 1701,0 кв. м. складається з 3 структурних одиниць:

 • підготовчо – розкрійний цех
 • швейний цех № 1
 • швейний цех № 2

         Підготовчо – розкрійний цех проводить підготовку, розкрій та комплектацію крою, для подальшої передачі його в швейні цехи.
        Швейний цех № 1- 66 одиниці технологічного обладнання, розрахований на масове виробництво продукції різних видів.
        Швейний цех № 2 – 49 одиницю технологічного обладнання, розрахований на масове та серійне виробництво продукції, де не використовуються важкі та цупкі тканини ( ватин, парусина льняна, ін.)
        Виробнича дільниця № 2 загальною площею 1149,1 кв.м. складається з двох швейних цехів.
        Швейний цех № 1- 54 одиниць технологічного обладнання, розрахований на масове виробництво продукції, де не використовуються важкі та цупкі тканини.
Швейний цех № 2 – 72 одиниці технологічного обладнання, розрахований на виробництво продукції різних видів.
4.2. Загальна площа складає 1,3 га :
4.2.1. Забудована територія -  0,33 (га).
4.2.2. Незабудована територія -  0,97 (га).
4.3. Форма землекористування Підприємства – державна  власність.

5. БУДІВЛІ, СПОРУДИ
5.1. Характеристика будівель, що використовуються та споруд для потреб виробництва.

Найменування

Призначення

Площа

Коротка характеристика (етажність, висота та ширина прольотів, комунікації та ін.)

 

Початкова вартість з ураху-
ванням переоцінки,
т.грн.

Коли збудо
вано та ступінь зносу

 

Експлуа-таційні витрати,
т.грн.

Перспе
ктива експлуатації

Ширина,  м

Довжина,  м

Площа скління (вікон), м.кв.

Загальний об’єм об’єкту, м.куб.

Склад

Зберігання швейних виробів

449,9

6,5

69

 

1530

6,5

1967
71,9%

5,0

пригодна

Виробнича дільниця №1

виробництво
продукції

1701,0

22

78

 

8965

29,2

1968
32,2%

160,0

пригодна

Виробнича дільниця №2

виробництво
продукції

1149,1

19

61

 

9767

66,7

1984
44,9%

103,0

пригодна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. ВИРОБНИЧА ІНФРАСТРУКТУРА
6.1. Інженерні мережі.
6.1.1. Схема постачання електроенергією, водою, теплоенергією, відвід відходів.

Найменування

Джерело виробництва чи місце підключення до головної мережі

Відстань

Потен
ційна потужність

Відсоток використання у поточному році

Характеристика (чи задовольняє потреби підприємства, особливості експлуатації, аварійність, коли споруджена та ступінь зносу, стан)

Експлуатаційні витрати

-

-

-

-

-

-

-

 

6.1.2. Інженерні мережі, які будуються чи проводиться реконструкція


Найменування

Джерело виробництва чи місце підключення до головної мережі

Відстань

Потенційна потужність

Кошторисна вартість

Відсоток використаних капіталовкладень

Орієнтовний термін завершення будівництва

 -

-

-

-

-

-

-

 

6.1.3. Потреби у розширенні та реконструкції інженерних мереж

Найменування

Джерело виробництва чи місце підключення до головної мережі

Відстань

Потенційна потужність

Перехідні капіталовкладення

-

-

-

-

-

 

6.2. Транспорт.
     Підприємство знаходиться на відстані 4000 м від автомобільної магістралі Полтава - Суми.
   


Найменування

Призначення

Коротка характеристика

Початкова вартість з урахуванням переоцінки

Коли збудовано чи введено в експлуатацію

Автомобіль
ГАЗ-53

Вантажна (бортова)

Вантажопідйомність

21297,85 грн.

Введено в експлуатацію
1988 р.

САЗ 3502

Вантажна (самоскид)

Вантажопідйомність

35433,21 грн.

Введено в експлуатацію
1990р.

ГАЗ-53

Вантажна
(фургон)

Вантажопідйомність

10936,15 грн.

Введено в експлуатацію
1989р.

МАЗ 437041-262

Вантажний бортовий тентований

Вантажопідйомність

119330,00 грн.

Введено в експлуатацію
2006 р.

Беларус 920

Трактор

 

91666,67 грн.

Введено в експлуатацію
2008 р.

ПТС - 4

Причіп

 

34666,67 грн.

Введено в експлуатацію
2008 р.

ГАЗ – 32213 - 420

Мікроавтобус

Місткість

50883,33 грн.

Введено в експлуатацію
2007 р.

ІЖ 27151-01

Вантажна
(пікап)

Вантажопідйомність

4614,87 грн.

Введено в експлуатацію
1990 р.

ГАЗ 33023 КТП 330239

Вантажо-пасажирський

Вантажопідйомність
Місткість

59508,33 грн

Введено в експлуатацію
2007 р.

Skoda «Octavia»

Легкова

Вантажопідйомність

68225,30 грн.

Введено в експлуатацію
2007 р.

Ланос Пікап

Легкова

Вантажопідйомність

62666,67 грн.

Введено в експлуатацію
2011 р.

Mitsubishi «Lanser»

Легкова

Вантажопідйомність

94420,00 грн.

Введено в експлуатацію
2007 р.

 

6.2.5. Об’єкти транспортного господарства, які будуються чи проводиться реконструкція

Найменування

Призначення

Коротка характеристика

Кошторисна вартість

Відсоток використаних капіталовкладень

Орієнтовний термін введення в експлуатацію

-

-

-

-

-

-

 

6.2.6. Об’єкти транспортного господарства, яких терміново потребує Підприємство

Найменування

Призначення

Коротка характеристика

Необхідний об’єм капіталовкладень

-

-

-

-

7. МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ, ПРИБОРИ ТА ОСНАЩЕННЯ

7.1. Загальна характеристика обладнання

№ з/п

Назва обладнання,устаткування

Модель

Рік випуску

Початкова вартість (грн.)

Інв.                                    номер

Технічний стан

Баланс

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Швейна машина

КВН-783

2004

13858-00

104200158

Р

В

2

Швейна машина

КВ-373

2004

6339

104200159

Р

В

3

Швейна машина

757F-516M2-55

2004

4966-00

104200163

Р

В

4

Машина скорняж.

10Б М 04

1997

470-00

104200039

Р

В

5

Швейна машина

757F-516M2-55

2004

4966-00

104200164

Р

В

6

Станція

СОС - 30

 

794-88

104200040

Р

В

7

Швейна машина (ґудзикова)

1095

1990

625-00

104200041

Р

В

8

Швейна машина (ґудзикова)

27

1983

625-00

104200042

Р

В

9

Швейна машина (ґудзикова)

27

1984

625-00

104200043

Р

В

10

Ґудзикова машина

827

1987

1058-34

104200044

Р

В

11

Двухголкова машина

852

1980

1058-52

104200045

Р

В

12

Машина розпошивочна

261-16-2МD-02

1983

1535-83

104200046

Р

В

13

Машина розпошивочна

52800 CAZ

1985

1535-83

104200047

Р

В

14

Машина "Руно"

-

1997

1218-00

104200048

Р

В

15

Розкрійний ніж

С-529

1994

541-50

104200049

Р

В

16

Швейна машина

97А

1991

375-00

104200050

Р

В

17

Швейна машина

97А

1991

375-00

104200051

Р

В

18

Швейна машина

97А

1989

375-00

104200052

Р

В

19

Швейна машина

97А

1991

375-00

104200053

Р

В

20

Швейна машина

97А

1988

375-00

104200055

Р

В

21

Швейна машина

97А

1980

375-00

104200056

Р

В

22

Швейна машина

97А

1977

375-00

104200058

Р

В

23

Швейна машина

1022

1994

1580-00

104200059

Р

В

24

Швейна машина

1022

1994

1580-00

104200060

Р

В

25

Швейна машина

1022

1994

1580-00

104200061

Р

В

26

Швейна машина

1022

1983

375-00

104200062

Р

В

27

Швейна машина

1022

1981

375-00

104200063

Р

В

28

Швейна машина

1022

1983

375-00

104200064

Р

В

29

Швейна машина

1022

1992

375-00

104200066

Р

В

30

Швейна машина

1022

1998

375-00

104200067

Р

В

31

Швейна машина

1022

1997

1500-00

104200068

Р

В

32

Швейна машина

51

1992

375-00

104200070

Р

В

33

Швейна машина

51

1994

375-00

104200071

Р

В

34

Швейна машина

51

1990

375-00

104200072

Р

В

35

Машина петельна

25-А

1984

958-33

104200073

Р

В

36

Машина швейна

25-А

1984

958-33

104200074

Р

В

37

Швейна машина

25

1989

625-00

104200075

Р

В

38

Розкр.машина стрічк.

РЛ

1977

1084-00

104200076

Р

В

39

Швейна машина

25-1

1985

5750-00

104200077

Р

В

40

Швейна машина

827

2003

6500-00

104200078

Р

В

41

Швейна машина

25

2002

6500-00

104200079

Р

В

42

Швейна машина

852х5

1994

5200-00

104200080

Р

В

43

Швейна машина

852х5

1980

5200-00

104200081

Р

В

44

Швейна машина

1022

1994

1750-00

104200082

Р

В

45

Швейна машина

1022

1994

1750-00

104200083

Р

В

46

Швейна машина

1022

1994

1750-00

104200084

Р

В

47

Швейна машина

1022

1994

1750-00

104200086

Р

В

48

Швейна машина

1022

2003

1834-00

104200087

Р

В

49

Швейна машина

1022

2003

1834-00

104200088

Р

В

50

Швейна машина

1022

2003

1920-00

104200089

Р

В

51

Швейна машина

97

1989

1670-00

104200090

Р

В

52

Швейна машина

97

1992

1670-00

104200091

Р

В

53

Швейна машина

97

1989

1670-00

104200092

Р

В

54

Швейна машина

25-1 б/у

1984

1670-00

104200093

Р

В

55

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1920-00

104200094

Р

В

56

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1920-00

104200095

Р

В

57

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1920-00

104200096

Р

В

58

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1667-41

104200097

Р

В

59

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1667-41

104200098

Р

В

60

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1667-41

104200099

Р

В

61

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1667-41

104200100

Р

В

62

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1667-41

104200101

Р

В

63

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1667-41

104200102

Р

В

64

Швейна машина

L818F-H-1

2003

1750-00

104200103

Р

В

65

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1750-00

104200104

Р

В

66

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1750-00

104200105

Р

В

67

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1750-00

104200108

Р

В

68

Швейна машина

1022

1983

599-80

104200001

Р

В

69

Швейна машина

1022

1988

599-80

104200002

Р

В

70

Швейна машина

1022

1992

598-00

104200004

Р

В

71

Швейна машина

1022

1992

598-00

104200005

Р

В

72

Швейна машина

1022

1994

580-40

104200023

Р

В

73

Швейна машина

1022

1994

580-20

104200024

Р

В

74

Швейна машина

1022

1994

580-20

104200025

Р

В

75

Швейна машина

1022

1994

580-20

104200026

Р

В

76

Швейна машина

1022

1997

1600-00

104200027

Р

В

77

Швейна машина

1022

1996

1500-00

104200029

Р

В

78

Швейна машина

1022

1998

1500-00

104200030

Р

В

79

Швейна машина

1022

1997

1500-00

104200031

Р

В

80

Швейна машина

1022

1998

1500-00

104200032

Р

В

81

Швейна машина

1022

1993

1650-00

104200033

Р

В

82

Швейна машина

1022

1996

1650-00

104200034

Р

В

83

Швейна машина

1022

1997

1650-00

104200035

Р

В

84

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1667-41

104200111

Р

В

85

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1667-41

104200112

Р

В

86

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1667-41

104200113

Р

В

87

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1667-41

104200114

Р

В

88

Швейна машина

737F-504M2-04

2003

4708-00

104200115

Р

В

89

Машина швейна

L818F-H-1

2004

2000-00

104200116

Р

В

90

Машина швейна

Т-828-42-064МС

2003

4601-00

104200117

Р

В

91

Машина швейна

КВН-783

2004

13858-00

104200118

Р

В

92

Машина швейна

DDL 8300N

2004

2249-00

104200119

Р

В

93

Машина швейна

DDL 8300N

2004

2249-00

104200120

Р

В

94

Машина швейна

827

2001

1104-00

104200121

Р

В

95

Парогенератор

SM-3021

2004

3358-00

104200122

Р

В

96

Розкрійний ніж

МР-0510

2004

2375-00

104200123

Р

В

97

Розкрійний ніж

МР-0510

2004

1762-20

104200124

Р

В

98

Парогенератор

2035

2004

771-40

104200135

Р

В

99

Парогенератор

2035

2004

771-40

104200136

Р

В

100

Швейна машина

HF-008

2004

7048-00

104200137

Р

В

101

Швейна машина

757F-516M2-55

2004

4966-00

104200138

Р

В

102

Швейна машина

220

2004

625-00

104200153

Р

В

103

Швейна машина

220

2004

625-00

104200154

Р

В

104

Швейна машина

КВ-373

2004

6339-00

104200155

Р

В

105

Швейна машина

L818F-Н-1

2004

1835-00

104200156

Р

В

106

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200157

Р

В

107

Швейна машина

КВ 373

2004

6339-00

104200159

Р

В

108

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200160

Р

В

109

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200161

Р

В

110

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200162

Р

В

111

Швейна машина

КВН-783

2004

13858-00

104200158

Р

В

112

Швейна машина

737F-504M2-04

2004

4740-00

104200173

Р

В

113

Швейна машина

737F-504M2-04

2004

4740-00

104200174

Р

В

114

Швейна машина

757F-516M2-55

2004

4966-00

104200175

Р

В

115

Швейна машина

Т-828-42-064МС

2004

4747-00

104200176

Р

В

116

Парогенератор

2035

2004

798-00

104200183

Р

В

117

Швейна машина

757F-516M2-55

2004

4966-00

104200163

Р

В

118

Швейна машина

757F-516M2-55

2004

4966-00

104200164

Р

В

119

Машина швейна

КВН-783

2004

13260-00

104200209

Р

В

120

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200167

Р

В

121

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200168

Р

В

122

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200169

Р

В

123

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200170

Р

В

124

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200171

Р

В

125

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200177

Р

В

126

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200178

Р

В

127

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200179

Р

В

128

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200180

Р

В

129

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200181

Р

В

130

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200182

Р

В

131

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200184

Р

В

132

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200185

Р

В

133

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200186

Р

В

134

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200187

Р

В

135

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200188

Р

В

136

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200189

Р

В

137

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200190

Р

В

138

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200191

Р

В

139

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200192

Р

В

140

Швейна машина

КВН-783

2004

13260-00

104200193

Р

В

141

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200199

Р

В

142

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200200

Р

В

143

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200201

Р

В

144

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200202

Р

В

145

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200203

Р

В

146

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1835-00

104200204

Р

В

147

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200205

Р

В

148

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200206

Р

В

149

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200207

Р

В

150

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200208

Р

В

151

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200195

Р

В

152

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200194

Р

В

153

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200210

Р

В

154

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200211

Р

В

155

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200212

Р

В

156

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200213

Р

В

157

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200214

Р

В

158

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200215

Р

В

159

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200216

Р

В

160

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1696-00

104200217

Р

В

161

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200218

Р

В

162

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200219

Р

В

163

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200220

Р

В

164

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200221

Р

В

165

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200222

Р

В

166

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200223

Р

В

167

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200224

Р

В

168

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200225

Р

В

169

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200226

Р

В

170

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200227

Р

В

171

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200228

Р

В

172

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200229

Р

В

173

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200230

Р

В

174

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200231

Р

В

175

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200232

Р

В

176

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200233

Р

В

177

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200234

Р

В

178

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200235

Р

В

179

Швейна машина

Т-828-42-064МС

2004

4601-00

104200236

Р

В

180

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200237

Р

В

181

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200238

Р

В

182

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200239

Р

В

183

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200240

Р

В

184

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200241

Р

В

185

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200242

Р

В

186

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200243

Р

В

187

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200244

Р

В

188

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200245

Р

В

189

Швейна машина

L818F-H-1

2004

1630-00

104200246

Р

В

190

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200247

Р

В

191

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200248

Р

В

192

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200249

Р

В

193

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200250

Р

В

194

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200251

Р

В

195

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200252

Р

В

196

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200253

Р

В

197

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200254

Р

В

198

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200255

Р

В

199

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200256

Р

В

200

Прес

ОР - 900

2006

54167-00

104200257

Р

В

201

Гладильна доска

ЕВ-4UT

2006

2652-00

104200259

Р

В

202

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200260

Р

В

203

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200261

Р

В

204

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200262

Р

В

205

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200263

Р

В

206

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200264

Р

В

207

Оверлок

737F-504M2-04

2006

4368-00

104200265

Р

В

208

Оверлок

737F-504M2-04

2006

4368-00

104200266

Р

В

209

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200267

Р

В

210

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200268

Р

В

211

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200269

Р

В

212

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200270

Р

В

213

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200271

Р

В

214

Швейна машина

МВ - 377

2006

11344-00

104200272

Р

В

215

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200273

Р

В

216

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200274

Р

В

217

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200275

Р

В

218

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200276

Р

В

219

Швейна машина

L818F-H-1

2006

1630-00

104200277

Р

В

220

Швейна машина

Т-828-42-064МL

2007

4601-00

104200278

Р

В

221

Швейна машина

MB - 377

2007

12880-00

104200279

Р

В

222

Швейна машина

КВН-783

2007

13858-00

104200280

Р

В

223

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200281

Р

В

224

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200282

Р

В

225

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200283

Р

В

226

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200284

Р

В

227

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200285

Р

В

228

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200286

Р

В

229

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200287

Р

В

230

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200288

Р

В

231

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200289

Р

В

232

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200290

Р

В

233

Швейна машина

757F-516M2-55

2007

3787-50

104200291

Р

В

234

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200292

Р

В

235

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200293

Р

В

236

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1458-87

104200294

Р

В

237

Швейна машина

Т-828-42-064МL

2007

4601-00

104200295

Р

В

238

Розкрійна стрічкова машина

HF 200/1100

2007

29407-25

104200296

Р

В

239

Лінійка автоматична відрізна

ОС 510

2007

6213-50

104200297

Р

В

240

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200298

Р

В

241

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200299

Р

В

242

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200300

Р

В

243

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200301

Р

В

244

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200302

Р

В

245

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200303

Р

В

246

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200304

Р

В

247

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200305

Р

В

248

Швейна машина

Т-828-42-064МL

2007

4601-00

104200306

Р

В

249

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200307

Р

В

250

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200308

Р

В

251

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200309

Р

В

252

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200310

Р

В

253

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200311

Р

В

254

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200312

Р

В

255

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200313

Р

В

256

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200314

Р

В

257

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200315

Р

В

258

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200316

Р

В

259

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200317

Р

В

260

Швейна машина

L818F-H-1

2007

1451-88

104200318

Р

В

261

Стіл розкрійний

д 108м

2008

8592-10

104200319

Р

В

262

Стіл для проміру

-

2008

2083-00

104200332

Р

В

263

Швейна машина

757К-516M2-55

2009

6964-00

104200340

Р

В

264

Парогенератор

2035

2009

1868-00

104200341

Р

В

265

Парогенератор

2035

2009

1868-00

104200342

Р

В

266

Парогенератор

2035

2009

1868-00

104200343

Р

В

267

Парогенератор

2035

2009

1868-00

104200344

Р

В

268

Доска прасувальна

SM/PSA2135A

2009

4181-00

104200345

Р

В

269

Швейна машина

КВ-373

2009

10168-00

104200346

Р

В

270

Швейна машина

КВН-783

2009

20750-00

104200347

Р

В

271

Стіл розкрійний

д 825м

2009

10906-00

104200348

Р

В

272

Розкрійна стрічкова машина

HF 200/1100

2007

49641-67

104200349

Р

В

273

Швейна машина

DDL8100EN

2011

2597,92

104200382

Р

В

274

Швейна машина

DDL8100EN

2011

2597,92

104200383

Р

В

275

Швейна машина

DDL8100EN

2011

2597,92

104200384

Р

В

276

Швейна машина

DDL8100EN

2011

2597,92

104200385

Р

В

277

Швейна машина

DDL8100EN

2011

2597,92

104200386

Р

В

278

Парогенератор

 

2011

1703,9

104200366

Р

В

279

Парогенератор

 

2011

1703,9

104200367

Р

В

280

Парогенератор

 

2011

1703,9

104200368

Р

В

281

Прес для фурнітури

WJ-808

2011

2538,67

104200364

Р

В

282

Прес для фурнітури

WJ-808

2011

2538,67

104200381

Р

В

283

Оверлок

757K-516M2-55

2011

5859,62

104200379

Р

В

284

Оверлок

757K-516M2-55

2011

5859,62

104200378

Р

В

285

 Машина запошивочна

HF-008-03064

2011

11165,94

104200361

Р

В

286

 Машина запошивочна

MS-2261-XHP

2011

13633,02

104200362

Р

В

287

Швейна машина закріпочна

JL1850-42XL

2011

14017,5

104200360

р

В

288

Швейна машина двохголкова

T-828-42-064HL

2010

8059-34

104200351

Р

В

289

Швейна машина двохголкова

T-828-42-064HL

2011

7073,78

104200372

Р

В

290

Швейна машина двохголкова

T-828-42-064HL

2011

7073,78

104200373

Р

В

291

 Машина запошивочна

HF-008-03064

2011

11165,94

104200392

Р

В

292

 Машина запошивочна

HF-008-03064

2011

11165,94

104200395

Р

В

293

 Машина запошивочна

HF-008-03064

2011

11165,94

104200396

Р

В

294

 Машина запошивочна

HF-008-03064

2011

11165,94

104200397

Р

В

295

 Машина запошивочна

HF-008-03064

2011

11165,94

104200398

Р

В

296

 Машина запошивочна

HF-008-03064

2011

11165,94

104200400

Р

В

297

 Машина запошивочна

HF-008-03064

2011

11165,94

104200401

Р

В

298

 Машина запошивочна

MS-2261-XHP

2011

13633,02

104200402

Р

В

299

 Машина запошивочна

MS-2261-XHP

2011

13633,02

104200399

Р

В

300

 Машина запошивочна

MS-2261-XHP

2011

13633,02

104200393

Р

В

301

Швейна машина двохголкова

T-828-42-064HL

2011

7073,78

104200374

Р

В

302

Швейна машина петельна

КВН-783

2011

 

104200355

Р

В

303

Швейна машина закріпочна

JL1850-42XL

2011

 

104200405

Р

В

304

Швейна машина двохголкова

ZJ3800

2011

 

104200403

Р

В

305

Швейна машина двохголкова

ZJ3800

2011

 

104200404

Р

В

306

Машина підшивочна

CM-813

2011

6277.84

104200375

р

В

7.2. Загальна характеристика обладнання, що не використовується

Найменування

Призначення

Вітчизняне чи імпортне

Вартість

Коротка характеристика

Кількість на підприємстві

Початкова вартість з урахуванням переоцінки

Ступінь зносу, стан

-

-

-

-

-

-

-

-

 

8. ВИРОБНИЦТВО
           Основним видом діяльності підприємства є на основі відпрацьованих технологій пошив спеціального робочого одягу, одягу для військовослужбовців та надання послуг по пошиву швейних виробів. Підприємством виготовляється більше 50 найменувань швейної продукції.

Протягом 2011-2012 років підприємством було виготовлено близько 100 видів найменувань швейної продукції. В даний час підприємством Надержинщинської виправної колонії № 65 продукція випускається на основі сучасних промислових методів виготовлення спецодягу та товарів народного споживання.
          Все це в комплексі з можливістю внесення змін до моделей згідно потреб замовника та гнучкої цінової політики приваблює замовника.

 

Назва
установи

Питома вага річного випуску  %

Послуги по пошиву
швейних виробів

Швейні вироби
власного виробництва

НВК ( № 65)

72,7

27,3

 

8.1. Рівень рентабельності основних видів продукції приведений у таблиці:

 

Види
продукції

Од.
виміру

Ціна
одиниці,
грн.

Вартість
в опт. цінах

Собівартість,
тис. грн.

Прибуток ,
тис. грн.

Рентабель
ність,
%

2011

2012

2011

2012

2011

2012

2011

2012

2011

2012

Куртка утеплена

шт.

30,76

38,70

876,0

418,7

873,5

415,0

2,5

3,7

0,3

0,9

Костюм бавовняний

шт.

12,52

9,93

112,2

201,1

111,86

198,8

0,34

2,3

0,3

1,2

Рукавиці брезентові

пар

3,84

6,08

12,6

26,44

12,5

26,15

0,1

0,29

0,8

1,1

Халати

шт.

10,70

12,02

32,9

9,04

32,75

8,9

0,15

0,14

0,5

1,6

Костюм камуфльований

шт.

27,48

29,70

57,4

3,1

57,15

3,0

0,25

0,1

0,4

3,3

Матрац

шт.

94,75

91,33

26,8

25,75

26,54

25,2

0,26

0,55

1,0

2,2

Ковдра

шт.

151,68

140,06

3,8

7,3

3,75

7,1

0,05

0,2

1,3

2,8

8.2. Короткий опис технологічного процесу основних видів продукції.
 Технологічний процес виготовлення куртки утепленої:
1) Розстелити тканину та зробити малюнок необхідних деталей куртки
2) Вирізати усі замальовані деталі та скласти їх  
3) Скласти усі необхідні деталі куртки
4) Заготовити деталі куртки  
5) Зшити між собою всі деталі спинки куртки
6)  Пришити рукава до куртки, настрочити кармани на бокові частини полочок
7)  Вистрочка спинки строчками
8 ) Побити петлі і ґудзики 
9) Скріпити бокові частини спинки
10) Застрочити низ куртки
11) Чистка та упаковка куртки
 
Технологічний процес виготовленню рукавиць брезентових
1) Розстелити тканину та зробити малюнок необхідних деталей рукавиць  
2) Вирізати усі замальовані деталі та скласти їх  
3) Обтачати палець напалком з однієї сторони, настрочить напалок, стачати бокову сторону основи рукавиць двома строчками 
4) Оверлочити рукавиці  по краю
5) Вивернути корпус рукавиць і напалок, зложити навпіл
6) Чистка та упаковка рукавиць

Технологічний процес виготовлення костюму бавовняного.
1) Розстелити тканину та зробити малюнок необхідних деталей штанів та куртки  
2) Вирізати усі замальовані деталі та скласти їх   
3) Скласти усі необхідні деталі костюму
4) Заготовити деталі штанів  
5) Нашити гульфік на передню деталь штанів(ліву та праву)
6) Розмітити по лекалу кармани та нашити їх
7) Зробити виточки на задніх деталях штанів та зшити їх між собою та оверлочити –
8) Зшити між собою передні деталі штанів, оверлочити
9) Зшити між собою передню та задню половинки штанів, зшити між собою їх та оверлочити
10) Пришити пояс, підвернути низ та побити петлі і ґудзики
11) Заготовити усі необхідні деталі куртки ( манжети, кармани, ворітник)
12) Пришити на розмічених передніх полочках кармани та манжети до рукавів
13) Пришити полочки до спинки по плечовим швам
14) Пришити комір та підборти та зробити
15) Підвернути низ куртки
16) Зробити  шов на манжетах
17) Чистка та упаковка костюма

 

8.3. Здійснення  контролю якості продукції та дотриманням технологій на підприємстві.
       Організація роботи щодо управління якістю продукції па підприємстві установи виконання покарань покладається на директора підприємства.
        Безпосередньо у процесі контролю якості продукції на виробництві беруть участь  технічний підрозділ, старший майстер та майстри. Для перевірки окремих параметрів продукції можуть залучатися інші підрозділи підприємства.
     Основними задачами відділів технічного контролю або контролюючих осіб є запобігання випуску (постачання) підприємством продукції, яка не відповідає вимогам стандартів, технічних умов, затвердженим зразкам та іншому, а також зміцнення виробничої дисципліни та підвищення відповідальності всіх ланок виробництва за якість продукції, яка виготовляється.
Для виконання цих задач  контролююча особа:
- забезпечує розвиток та удосконалення системи технічного контролю, для чого проводить систематичний аналіз ефективності системи технічного контролю (СТК). усунення причин випуску продукції низької якості, а також організовує та здійснює впровадження прогресивних методів контролю та оцінки якості продукції;
- здійснює вхідний, операційний, та приймальний контроль, які передбачені технологічним процесом;
- призначає та здійснює не передбачені затвердженим технологічним процесом вибіркові перевірки різних об'єктів, необхідних для забезпечення випуску продукції у відповідності з установленими вимогами;
- здійснює вибірковий контроль технологічної дисципліни;
- оформляє документи за результатами контролю, а також документи, які містять технічне обґрунтування для висунення претензій постачальникам:
- спільно з працівниками інших підрозділів підприємства пред'являє готову продукцію представнику замовника у випадках, передбачених умовами її постачання;
- приймає участь у випробуваннях нових та модернізованих зразків продукції, а також у погодженні технічної документації на цю продукцію з метою забезпечення умов для ефективного контролю її якості (при цьому враховуються показники технологічності конструкції при технічному контролі та контролепридатність а також показники контролю);
- приймає участь в організації збору, здійснення аналізу та узагальнення відомостей про властивості продукції, яка виготовлена підприємством, в аналізі причин виникнення дефектів та розробці заходів щодо їх усунення та запобіганню браку, контролює виконання та ефективність цих заходів;
- веде облік претензій на невідповідність продукції, яка поставлена підприємством, установленим вимогам, га готує звіт про якісь продукції керівнику підприємства:
- приймає; участь в роботах щодо атестації робочих місць та професійної придатності виконавця;
- контролює виконання робіт щодо ізоляції забракованої продукції та відповідного її маркування;
- здійснює вибірковий контроль продукції, яка виготовляється, цехами, дільницями, бригадами та окремими робітниками, які переведені на самоконтроль;
- приймає участь у підготовці договорів про постачання в частині погодження умов приймання продукції за якістю:
- розробляє пропозиції щодо стимулювання випуску продукції високої якості та боротьби з випуском недоброякісної продукції.

 

9. ПРОДУКЦІЯ
9.1. Основні види продукції , яка виготовляється (за 2010 та 2011 р.)


Наймену
вання

Призначення

Виробничі потужності по даному виду продукції

Од.
виміру

Обсяги випуску

Обсяги реалізації

Рента
бель
ність вироб
ництва продук
ції

Рекомендації зняти з виробництва чи збільшити обсяги

в
натур.
вим.

сума,
тис.грн.

в натур.
вим.

сума,
тис.грн.

Куртка утеплена

спеціальний одяг

12000

шт.

123578

3869,43

123680

3872,8

0,7%

збільшити

Костюм бавовняний

спеціальний одяг

10000

шт.

62781

958,23

62840

959,3

0,7%

збільшити

Рукавиці брезентові

засіб захисту

200000

пар

312377

254,95

312725

255,3

1,1%

збільшити

Халати

спеціальний одяг

15000

шт.

15493

199,55

15570

200,7

1,3%

збільшити

Костюм камуфльований

спеціальний одяг

8500

шт.

23149

812,25

23255

816,1

0,5%

збільшити

Матрац

м?який інвентар

3000

шт.

2213

190,13

2295

197,3

2,6%

збільшити

Ковдра

м?який інвентар

3500

шт.

267

34,2

276

35,5

2,1%

збільшити

 

10. МАРКЕТИНГ ТА ЗБУТ
10.1. Збут продукції (за результатами останнього звітного року)

Наймену
вання
продукції

Приз
нач
ення

Виробничі потужності по даному виду продукції

 

Обсяги випуску у 2011р.

 

Обсяги реалізації у 2011 р.

Рентабельність виробництва продукції

На яких умовах здійснює збут (грн., ін. валюта вказати, бартер та ін.)

Споживач (вказати підприємство, організатор та ін..)

в
натур.
вим.

сума,
тис.
грн.

в
натур.
вим.

сума,
тис.
грн.

Куртка утеплена

спеціальний одяг

12000

78499

2412,9

78612

2416,4

0,7%

грошові кошти

ТОВ «Олтекс»

Костюм бавовняний

спеціальний одяг

10000

35273

484,8

35350

485,9

0,7%

грошові кошти

ВАТ ТРЗ, ТОВ «КВІНД»

Рукавиці брезентові

засіб захисту

200000

76746

89,75

76950

90,2

1,1%

грошові кошти

ТОВ «КВІНД», ВАТ ТРЗ

Халати

спеціальний одяг

15000

7573

101,8

7680

103,3

1,3%

грошові кошти

СТОВ «СКІФ», ВАТ ТРЗ

Костюм камуфльований

спеціальний одяг

8500

16221

465,45

16290

467,4

0,5%

грошові кошти

ТОВ «Олтекс», ТОВ «КВІНД», ВАТ ТРЗ

Матрац

м?який інвентар

3000

1187

104,8

1250

110,5

2,6%

грошові кошти

ТОВ  «Іріта- Полтава»,
ТОВ ПКФ «Полтавщина»

Ковдра

м?який інвентар

3500

96

14,5

102

15,5

2,1%

грошові кошти

ТОВ «Іріта»,
ТОВ ПКФ «Полтавщина»

           Основними споживачами нашої продукції залишаються всі галузі промисловості та сільського господарства.
         Необхідно тримати під контролем продаж своєї продукції, та використовувати зворотній зв'язок із споживачем для оперативного реагування на запити і виникаючі в нього проблеми, у т.ч. по якості продукції.
          Останнім часом відбувся зріст такої категорії споживачів як малі підприємства: це сервісні центри, невеликі промислові підприємства. Відповідно змінився попит на спецодяг з більш доступного по ціні на більш якісний – це одяг з сучасних тканин, більш високої якості.
        Спецодяг таких малих фірм відрізняється від  встановлених раніше стандартів, кожен замовник бажає бачити своїх працівників в зручному, практичному одязі. Тому проводиться розробка одягу для одного замовника
        Поряд з підприємством НВК № 65 виготовлення спецодягу в регіоні займаються такі найбільш значимі підприємства як "Утог", ПП "Надія", ПП "ПО" на які приходиться близько 50% загального обсягу виробництва, інший обсяг виробництва приходиться на дрібних виробників.
        За рахунок того , що ці організації займаються одним видом промислової діяльності, мають сильну матеріально – технічну базу , постійні ринки збуту , їх частка на ринку значна.
         З метою  збереження  існуючого клієнтурного ринку та залучення споживачів, впроваджується постійний процес аналізу потреб споживачів на  основі маркетингових  досліджень. Ці дослідження повинні допомогти вибрати правильний напрямок діяльності у сферах :

-   вибору основного ( або декілька) домінуючих видів продукції;
          -   вибір оптимальної ціни ;
          - визначення каналів постачання матеріальних ресурсів для забезпечення виробництва.
          Політика підприємства на перспективу буде орієнтована на досягнення конкурентної переваги за рахунок вибору одного або декількох видів продукції , які б мали низькі витрати виробництва та  постійного замовника.
           Планування розвитку виробництва неможливо без суттєвого сировинного забезпечення. Тому робота підприємства у 2012  році спрямована як на збереження зв’язків з постійними постачальниками матеріальних ресурсів  таких, як: ПП«Мегаполіс – Текстиль» - поставка тканини та швейної фурнітури,
ПП «Приват текс» -  поставка тканини, ПП «ТК- Фурнітура» - поставка швейної фурнітури так і пошук нових.

11. СИРОВИНА ТА МАТЕРІАЛИ
11.1. Основні постачальники комплектуючих, сировини та матеріалів
(заповнюється за показниками за останні 3 роки)


Назва
та місцерозташу
вання підприємства - постачальника

Сировина та матеріали що постачаються

Обсяги поставки

Умови закупівлі сировини та матеріалів (грн., ін.. валюта вказати, бартер та ін.)

2009

2010

2011

у нат.
вимірі

Сума.
тис.грн.

у нат.
вимірі

Сума.
тис.грн.

у нат.
вимірі

Сума.
тис.
грн.

ПП«Мегаполіс – Текстиль»

Тканина х/б гладко фарбована, бязь, ситець, тік матрацний

 

28,4

 

32,5

 

36,8

Грошові кошти

ПП «Приват текс»

Тканина х/б камуфльована

 

9,7

 

10,0

 

12,3

Грошові кошти

ПП «ТК- Фурнітура»

Ґудзики, нитки, блискавки

 

8,5

 

9,0

 

10,2

Грошові кошти

 

11.2.Постачання сировини та матеріалів в основному здійснюється власним транспортом підприємства. Але деякі види сировини та матеріалів транспортуються
поставщиками .

12. КАДРИ
12.1.Чисельність робітників підприємства, розрахована з урахуванням виробничих потужностей  на 2012 рік складає  309  чол. , чисельність адмінперсоналу – 21 чол. Підвищення  продуктивності праці та забезпечення належної якості продукції залежить від наявності кваліфікованих спеціалістів, тому на підприємстві установи приділяється багато уваги підвищенню професійного рівня засуджених.
        
                      Чисельність  засуджених , яким присвоєно робітничу кваліфікацію
по професіям


Назва професії

Випуск
2011 р.

Очікуваний випуск
2012 р.

- швачка

97

142

- кухар

40

20

- штукатур

40

39

- муляр

40

40

                        Всього:

217

241

 На підприємстві  використовується відрядна та погодинна форма оплати праці.

 

13. ЕКОНОМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
13.1. Внести дані за останні 2 роки:


рік

Валовий прибуток
(сума у тис. грн. )

Податки сплачені
(сума у  тис.грн. )

Чистий прибуток
(сума у  тис.грн. )

2010

764,2

690,0

15,0

2011

783,8

1131,0

22,0

 

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ
ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Надержинщинської ВК (№65)

Показники

Одиниця виміру

2010 рік

2011 рік

Обсяг виробництва продукції :

 1. у діючих цінах
 2. у порівняних цінах

 

тис. грн.
тис. грн.

4380,3
14103,6

 

5765,7
23858,7

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємства у діючих цінах - всього

 

тис. грн.

4154,1

5704,1

Обсяг продукції промисловості у порівняних цінах у % до попереднього року

 

%

 

169,2

 

169,2

Собівартість виготовленої продукції

тис. грн.

4301,5

5697,4

Рентабельність виробництва

%

1,8

1,2

Обсяг кредиторської заборгованості

тис. грн.

69,0

69,0

       у тому числі простроченої

тис. грн.

-

-

Обсяг дебіторської заборгованості

тис. грн.

246,0

205,0

       у тому числі простроченої

тис. грн.

-

-

Фонд оплати праці робітників підприємства, у т.ч. :
    -управлінський      персонал,  ІТР, службовці
    - робітники

 

тис. грн.

 

             744,9

 

509,2

235,7

 

            967,9

 

626,5

  341,4

 

Заборгованість із виплати заробітної плати

 

тис. грн.

 

-

 

-

Середньоспискова чисельність працівників підприємства

чол.

365

431

13.2. Рахунок підприємства відкритий у « Банк Перший», № р/р 26001301017176, МФО 320995 та в ПОД «Райффайзен Банк «Аваль» № р/р 26005100095919,
МФО 331605.
13.3.Кредиторська заборгованість виробничої діяльності станом на 01.06.2012р. становила 69,0 грн.
   Дебіторська заборгованість за товари, роботи, послуги станом на 01.06.2012р. склала 173,2  тис. грн.  
     
14. РЕОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА ТА ПОТРЕБИ У ІНВЕСТИЦІЯХ
14.1. Підприємство не має вільних виробничих площ, тому їх розширення та реорганізація виробництва у 2012 році не планується.
14.2. Підприємство може залучити інвестиції у виробництво за рахунок можливості перепрофілювання виробництва, тобто переобладнання наявних виробничих площ під виробництво конкретної продукції замовника-інвестора.

     "___"___________ 20____ р.

Директор підприємства Надержинщинської
виправної колонії управління Державної
пенітенціарної служби України
в Полтавській області (№65)                                                                 Саулко Б.М.     

версія для друку