19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
З метою посилення охорони установ Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з модернізації та ремонту заборонених зон, місць несення служби тощо.
14 грудня, 16:26
У період з 12 по 14 грудня 2018 року в рамках реалізації Паспорту реформ пенітенціарної системи та пробації для працівників соціально-виховної служби виховних колоній організовано та проведено тренінг на тему: "Застосування інструментів оцінки ризиків i потреб та індивідуального планування у роботі iз засудженими неповнолітніми особами у виховних колоніях". Захід проведено за підтримки Проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України.
14 грудня, 15:39
Сьогодні 13.12.2018, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової представники окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях у Донецькій області передали 13 засуджених, які відбували покарання у місцях позбавлення волі на непідконтрольній частині Донецької області.
13 грудня, 14:23
12 грудня 2018 року о 05.00 годині особовий склад Адміністрації ДКВС України було скликано за умовним сигналом оповіщення "Буря".
12 грудня, 18:00
Сьогодні 12.12.2018, за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової відбулася передача 42 осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.
12 грудня, 17:47
Адміністрація ДКВС України спростовує неправдиву інформацію щодо нібито фактів катування ув’язненого Оніщенка Р.І.
7 грудня, 14:49
У рамках реалізації заходів передбачених Меморандумом про співпрацю між Міністерством юстиції України та Благодійною організацією "FREE ZONE", а також на виконання спільного плану дій 3-4 грудня 2018 року в м. Вінниця відбувся перший тренінг-семінар для заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи Вінницької, Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей.
6 грудня, 15:45
3 грудня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Приклади правового врегулювання душпастирського служіння у пенітенціарній системі у країнах Європи", організована Душпастирською радою з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України у співпраці з Адміністрацією ДКВС України.
5 грудня, 17:26
Сім'я - це велика цінність. Ніде не можна так відчути справжню любов і розуміння професії, як в сім'ї зі стійкими традиціями. Надзвичайно важливо, коли досвід і знання передаються у спадок від батька до сина, від діда до батька.
3 грудня, 09:54
Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України висловлює глибоке співчуття з приводу смерті майора внутрішньої служби Войтюка Івана Васильовича, старшого оперуповноваженого оперативного відділу державної установи "Шепетівська виправна колонія (№ 98)", який пішов з життя 30 листопада 2018 року внаслідок важких травм після ДТП, що мало місце 24.10.2018 року на автодорозі сполученням Хмельницький - Вінниця.
30 листопада, 15:08
З метою підвищення рівня комунікації органів юстиції з громадськістю, формування правової культури та правової свідомості у суспільстві 29 листопада 2018 року в Міжнародному конгрес-центрі "Українській дім" за участю заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова відбулась Виставка-форум творчих робіт засуджених та оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед засуджених "Я маю право на нове життя".
30 листопада, 12:40
29 листопада 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України проведено круглий стіл "Проблема професійної деформації та професійного вигорання і пастирська допомога персоналу ДКВС України", організованого Душпастирською радою з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі.
30 листопада, 10:56
З метою посилення охорони установ Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з модернізації та ремонту заборонених зон, місць несення служби тощо.
28 листопада, 14:57
Новини регіонів
Відзначення 10 грудня 2018 року Міжнародного дня прав людини в державній установі "Стрижавська ВК (№81)"

17 грудня,
В ДУ "Вінницька установа виконання покарань (№1) вібувся Всеукраїнський тиждень права

17 грудня,
Державну установу "Сокирянська виправна колонія (№67)" відвідали представники спостережної комісії на чолі із головою спостережної комісії Ліпінським Віктором Станіславовичем

13 грудня,
В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління розширено асортименту товару в крамниці для засуджених

11 грудня,
Попереджено потрапляння заборонених речовин до ДУ "Могилів-Подільська виправна колонія (№114)"

11 грудня,
Серед засуджених, що відбувають покарання у місцях позбавлення волі відбувся Всеукраїнський конкурс творчих робіт і під назвою "Я маю право на нове життя", що проводився в усіх установах виконання покараньУкраїни.

11 грудня,
Попереджено потрапляння заборонених предметів в ДУ "Ладижинська ВК (№39)"

11 грудня,
У підпорядкованих закладах Центрально-Західного міжрегіонального управління проведено просвітницькі заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права

10 грудня,
Хролівський виправний центр (№140) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники "Мережа 100 відсотків життя"

10 грудня,
На базі Синельниківської виправної колонії (№94) відбулись збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

07 грудня,
Розширений пошук »