22 вересня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
Оперативним відділом державної установи «Київський слідчий ізолятор» продовжують вживатися заходи щодо активізації роботи у напрямку боротьби з наркозлочинністю серед осіб, узятих під варту, та засуджених.
20 вересня, 17:14
19 вересня 2018 року на базі державної установи "Старобільський слідчий ізолятор" були проведені міжрегіональні навчально-методичні збори з керівниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, які виконують функцію слідчих ізоляторів.
20 вересня, 09:58
Оперативним відділом державної установи "Київський слідчий ізолятор" продовжують вживатися заходи щодо попередження надходження до осіб, узятих під варту, та засуджених заборонених для зберігання і використання речовин та активізації роботи у напрямку боротьби з наркозлочинністю.
19 вересня, 16:34
17 вересня 2018 року в Адміністрації ДКВС України під час робочої зустрічі за участю заступників Міністра юстиції України Дениса Чернишова та Іванни Смачило відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, державною установою "Центр пробації" та Координаційним центром з надання правової допомоги.
19 вересня, 11:57
14 вересня 2018 року на базі державної установи "Одеський слідчий ізолятор" проведено міжрегіональні учбово-методичні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятора (далі - СІЗО).
17 вересня, 17:03
14 вересня, 16:38
З метою забезпечення прогресивної системи відбування покарання особами, засудженими до довічного позбавлення волі як одного із засобів виправлення та відповідно до статті 151 Кримінально-виконавчого кодексу України, зазначена категорія засуджених чоловіків може бути переведена з приміщень камерного типу, в яких тримаються дві особи, до багатомісних приміщень камерного типу виправної колонії максимального рівня безпеки з наданням дозволу на участь у групових заходах освітнього, культурно-масового та фізкультурно-оздоровчого характеру.
12 вересня, 14:51
Відповідно до затвердженого графіку, 07 вересня 2018 року на базі державної установи "Вінницька установа виконання покарань (№ 1)" розпочато проведення міжрегіональних учбово-методичних зборів з керівним складом окремих слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, які виконують функції слідчих ізоляторів (далі - СІЗО).
11 вересня, 17:10
13 серпня 2018 року в Західному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за участю керівництва Адміністрації ДКВС України відбулося підведення підсумків роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів за перше півріччя 2018 року.
15 серпня, 16:05
15 серпня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося вручення первинних та чергових спеціальних звань начальницького складу персоналу за участі керівництва та співробітників Адміністрації.
15 серпня, 15:31
Захід пройшов за участю начальника Управління ДКВС України Адміністрації державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича, начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дзюдзя Михайла Семеновича та керівного складу управління та установ виконання покарань.
14 серпня, 15:49
Захід проведено під головуванням начальника Управління ДКВС України Адміністрації державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича. У нараді також взяли участь перший заступник начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підполковник внутрішньої служби Албегов Роман Юрійович та керівний склад управління.
14 серпня, 15:47
10 серпня на базі воєнізованого формування ПМУ відбулися тактичні заняття груп швидкого реагування підпорядкованих установ. Досвідчені інструктори надали присутнім знання, доступні завдяки досвіду європейських колег. Як зазначив командир підрозділу Микола Великий, керівництво приділяє особливу увагу готовності співробітників припинити протиправні дії осіб негативної спрямованості.
13 серпня, 09:18
Новини регіонів
В Державній установі "Кропивницький слідчий ізолятор" було проведено вакцинацію цуценят

20 вересня,
Покровська виправна колонія (№ 17) Північно-Східного міжрегіонального управління отримала нове замовлення

20 вересня,
В Надержинщинській виправній колонії (№ 65) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено об'єктове навчання з цивільного захисту

20 вересня,
На базі Старобільського СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління відбулись міжрегіональні збори начальників слідчих ізоляторів

20 вересня,
Пенітенціарії Північно-Східного міжрегіонального управління взяли участь у тренінгу

19 вересня,
Харківському СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління комітет Червоного Хреста передав матеріали для ремонту дахів

19 вересня,
В Диканівській виправній колонії (№ 12) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено навчання з цивільного захисту серед засуджених

18 вересня,
Роменську виправну колонію (№ 56) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники прокуратури

18 вересня,
Дергачівська виправну колонію (№ 109) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідала представники благодійної організації

17 вересня,
В Полтавській установі виконання покарань (№ 23) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

17 вересня,
Розширений пошук »