28 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
25 травня 2018 року учні загальноосвітніх шкіл при виховних колоніях відзначили свято "Останнього дзвоника". Свято, яке не залишило байдужим кожне юнацьке серце та залишиться в пам'яті на все життя. Цього свята немає в жодному календарі, але на нього чекає, після плідної навчальної діяльності, кожен учень школи. Найбільш зворушливим воно видалось для випускників.
25 травня, 14:07
На базі державної установи «Дар’ївська виправна колонія (№10)» проведено оперативну нараду щодо підведення підсумків роботи за І квартал 2018 року відділів охорони, нагляду і безпеки установ виконання покарань і слідчих ізоляторів Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції під головуванням начальника управління ДКВС України Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича.
25 травня, 13:53
24 травня 2018 року на базі державної установи «Дар’ївська виправна колонія (№10)» за участю начальника управління ДКВС України Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича, в.о. начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковника внутрішньої служби Малахова Олександра Анатолійовича та начальника управління ДКВС України Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковника внутрішньої служби Мастицького Володимира Валентиновича відбулась робоча зустріч з начальниками відділів охорони, режиму та нагляду в Одеській, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях Південного МРУ з першими заступниками з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи, начальниками відділів охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Південного міжрегіонального управління з метою підведення підсумків роботи за І квартал 2018 року.
25 травня, 13:36
24 травня, 17:09
У системі органів та установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України функціонують 29 слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію СІЗО.
23 травня, 16:51
23.05.2018 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника начальника Адміністрації ДКВС України Мелюхова В.А. за участі керівництва Управління Державної кримінально-виконавчої служби України відбулась оперативна нарада з начальниками відділів (секторів) контролю за виконанням судових рішень міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції щодо впровадження положень наказу Міністерства юстиції України від 27.04.2018 № 1300/5.
23 травня, 16:26
23.05.2018 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника начальника Адміністрації ДКВС України Мелюхова В.А. відбулася міжвідомча координаційна нарада з представниками Державної судової адміністрації України, Касаційного кримінального суду Верховного Суду, Національної поліції України, присвячена вирішенню проблеми з перенаповненням слідчих ізоляторів.
23 травня, 16:21
22.05.2018 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Управлінням Державної кримінально-виконавчої служби України проведено оперативну нараду з підведення підсумків службової діяльності відділів (секторів) режиму, охорони та нагляду в областях за результатами роботи протягом 2017-2018 років.
22 травня, 17:48
21.05.2018 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України в рамках впровадження інновацій в системі забезпечення безпеки підрозділів кримінально-виконавчої системи сучасними зразками озброєння, засобами індивідуального захисту, представниками ТОВ «НВП-Система» здійснена презентація електропровідного спеціального засобу «TASER».
22 травня, 17:40
Відповідно до наказу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України «Про затвердження порядку проведення перевірки доброчесності керівників органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України» № 105/ОД-18 від 03.05.2018 та з метою підвищення рівня довіри громадськості до сфери виконання кримінальних покарань, недопущення негативних явищ, підтвердження компетентності керівництва органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України розпочато проведення перевірки доброчесності керівників органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України.
22 травня, 16:02
17.05.2018 близько 16 години на контрольно-пропускному пункті по догляду автотранспорту державної установи "Шепетівська виправна колонія (№ 98)" Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, що на Хмельниччині, завдяки професійним та злагодженим діям особового складу варти під час догляду вантажного автомобіля "MERCEDES-BENZ" було виявлено та вилучено заборонені предмети, а саме гроші в сумі двадцять три тисячі гривень, які були приховані у схованці кабіни авто (у "бардачку" кабіни авто).
21 травня, 11:06
З метою забезпечення правопорядку в органах, установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, надійного перекриття шляхів надходження до зон, що охороняються, заборонених для використання засудженими речей, предметів і речовин, а також запобігання їх виготовленню засудженими та ув’язненими, підтримання стабільної оперативної обстановки та недопущення надзвичайних подій, у період з 23 квітня 2018 року по 10 травня 2018 року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах проведені спеціальні операції під умовним найменуванням "Заслон" та "Щит".
17 травня, 15:57
17 травня Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України розквітла вишиванками, а співробітники масово долучилися до святкування в Україні Дня вишиванки.
17 травня, 14:38
Новини регіонів
В Холодногірській виправній колонії (№18) Північно-Східного міжрегіонального управління розширено номенклатуру виготовлюваної продукції для «Гірничо-транспортної компанії»

25 травня,
Первомайську виправну колонію (№ 117) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники державних організацій району та міста

25 травня,
В Олексіївській виправній колонії(№ 25) Північно-Східного міжрегіонального управління розпочалася виробнича практика

25 травня,
ДУ"Північна ВК (№ 90)" відвідали в.о. начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальник управління ДКВС України Південного МРУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації

25 травня,
ДУ «Херсонська виправна колонія (№ 61)» відвідали в.о. начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Олександр Малахов та начальник управління ДКВС полковник внутрішньої служби Володимир Мастицький

25 травня,
ДУ "Херсонський слідчий ізолятор" відвідали в.о. начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковник вн. служби Олександр Малахов та начальник управління ДКВС України полковник вн. служби Володимир Мастицький

25 травня,
Вилучення співробітниками оперативного відділу «Вінницької ВК (№86)» Центрально – Західного міжрегіонального управлівння з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції заборонених речовин

25 травня,
В державній установі «Петрівська виправна колонія(№49)» провели державну підсумкову атестацію для засуджених

25 травня,
Покровську виправну колонію (№ 17) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали соціальні працівники

24 травня,
В Надержинщинській виправній колонії (№ 65) Північно-Східного міжрегіонального управління проведена комплексна інспекторська перевірка

24 травня,
Розширений пошук »