23 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
У системі органів та установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України функціонують 29 слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію СІЗО.
23 травня, 16:51
23.05.2018 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника начальника Адміністрації ДКВС України Мелюхова В.А. за участі керівництва Управління Державної кримінально-виконавчої служби України відбулась оперативна нарада з начальниками відділів (секторів) контролю за виконанням судових рішень міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції щодо впровадження положень наказу Міністерства юстиції України від 27.04.2018 № 1300/5.
23 травня, 16:26
23.05.2018 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника начальника Адміністрації ДКВС України Мелюхова В.А. відбулася міжвідомча координаційна нарада з представниками Державної судової адміністрації України, Касаційного кримінального суду Верховного Суду, Національної поліції України, присвячена вирішенню проблеми з перенаповненням слідчих ізоляторів.
23 травня, 16:21
22.05.2018 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Управлінням Державної кримінально-виконавчої служби України проведено оперативну нараду з підведення підсумків службової діяльності відділів (секторів) режиму, охорони та нагляду в областях за результатами роботи протягом 2017-2018 років.
22 травня, 17:48
21.05.2018 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України в рамках впровадження інновацій в системі забезпечення безпеки підрозділів кримінально-виконавчої системи сучасними зразками озброєння, засобами індивідуального захисту, представниками ТОВ «НВП-Система» здійснена презентація електропровідного спеціального засобу «TASER».
22 травня, 17:40
Відповідно до наказу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України «Про затвердження порядку проведення перевірки доброчесності керівників органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України» № 105/ОД-18 від 03.05.2018 та з метою підвищення рівня довіри громадськості до сфери виконання кримінальних покарань, недопущення негативних явищ, підтвердження компетентності керівництва органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України розпочато проведення перевірки доброчесності керівників органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України.
22 травня, 16:02
17.05.2018 близько 16 години на контрольно-пропускному пункті по догляду автотранспорту державної установи "Шепетівська виправна колонія (№ 98)" Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, що на Хмельниччині, завдяки професійним та злагодженим діям особового складу варти під час догляду вантажного автомобіля "MERCEDES-BENZ" було виявлено та вилучено заборонені предмети, а саме гроші в сумі двадцять три тисячі гривень, які були приховані у схованці кабіни авто (у "бардачку" кабіни авто).
21 травня, 11:06
З метою забезпечення правопорядку в органах, установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, надійного перекриття шляхів надходження до зон, що охороняються, заборонених для використання засудженими речей, предметів і речовин, а також запобігання їх виготовленню засудженими та ув’язненими, підтримання стабільної оперативної обстановки та недопущення надзвичайних подій, у період з 23 квітня 2018 року по 10 травня 2018 року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах проведені спеціальні операції під умовним найменуванням "Заслон" та "Щит".
17 травня, 15:57
17 травня Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України розквітла вишиванками, а співробітники масово долучилися до святкування в Україні Дня вишиванки.
17 травня, 14:38
В установах виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції створені необхідні умови для проведення засудженими короткострокових побачень у відкритих умовах.
17 травня, 14:14
16 травня 2018 року представники Адміністрації ДКВС України та Державної установи «Центр пробації» брали участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.
17 травня, 12:04
16 травня 2018 року в Адміністрації ДКВС України відбулася робоча зустріч з формування Робочої групи з питань удосконалення психологічної допомоги засудженим та особам, узятим під варту, під головуванням Торкунова Олега Миколайовича, заступника начальника Адміністрації з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту.
17 травня, 10:52
16 травня 2018 року, на базі державної установи «Диканівська виправна колонія (№12)», відбулася розширена нарада з першими заступниками начальників, начальників підрозділів охорони, режиму, нагляду і безпеки установ Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції за підсумками роботи у першому кварталі 2018 року.
16 травня, 17:35
Новини регіонів
Персоналом Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції організовано збір благодійної допомоги дітям

23 травня,
Вітання ювіляра у Вінницькій виправній колонії (№ 86)

23 травня,
У Вільнянській виправній колонії (№20) відбувся день відкритих дверей

23 травня,
У засудженого Вільнянської виправної колонії (№20) вилучено наркотичну речовину

23 травня,
Підприємство Полтавської виправної колонії (№ 64) Північно-Східного міжрегіонального управління виконує нове замовлення

23 травня,
Надержинщинську виправну колонію (№65) відвідав член Громадської Ради при Північно-Східному міжрегіональному управлінні Михайло Татарінов

23 травня,
Для засуджених Торецької виправної колонії (№ 2) навчальний рік наближається до кінця

23 травня,
Проведено робочі зустрічі співробітників Петрівської виправної колонії(№49) з представниками прокуратури та поліції

23 травня,
Співробітники воєнізованого формування Південно-Східного міжрегіонального управління стали переможцями у Міжнародному турнірі «АкваМастерс» в місті Мармарис (Турція)

23 травня,
В Кременчуцькій виправній колонія (№ 69) Північно-Східного міжрегіонального управління відбулось богослужіння

23 травня,
Розширений пошук »