25 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
21.03.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням першого заступника начальника полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. відбулась оперативна нарада, під час якої розглянуто питання забезпечення належної ізоляції осіб, узятих під варту та засуджених у державній установі "Київський слідчий ізолятор".
21 березня, 17:19
20.03.2019, відбулася передача 60 засуджених осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.
20 березня, 17:04
13-15 березня 2019 року працівники Адміністрації ДКВС України, Центрального міжрегіональго управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, а також державних установ "Бучанська виправна колонія (№85)" та "Київський слідчий ізолятор" взяли участь у триденному тренінгу "Комплексне лікування з використанням препаратів замісної підтримувальної терапії засуджених з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів".
18 березня, 14:18
14 березня 2019 року на базі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції в Центрі-музеї ім. А.С. Макаренка відбулася нарада зі співробітниками соціально-психологічної служби установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Харківської, Полтавської так Сумської областей
15 березня, 17:46
13 березня 2019 року в державній установі "Старобільський слідчий ізолятор" проведено загальні збори трудового колективу за участі Голови Регіональної профспілкової організації Олега Миколайовича Плеханова.
15 березня, 16:45
12 березня 2019 року в Адміністрації ДКВС України відбулась конференція на тему: "Партнерство релігійних організацій у супроводі суб'єктів пробації та у реінтеграції в'язнів".
12 березня, 17:36
12 березня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося вручення начальнику Адміністрації ДКВС України Олександру Крикушенку державної нагороди України "Заслужений юрист України".
12 березня, 16:57
07 березня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.
7 березня, 08:04
Дорогі жінки! Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
7 березня, 06:57
Одним із пріоритетних завдань Паспорту реформ пенітенціарної системи є розроблення системи оцінки ризиків та потреб засуджених, у зв'язку з цим, 6 березня 2019 року відбулася перша робоча зустріч представників Адміністрації ДКВС України, державної установи "Центр пробації" та Проектного офісу Міністерства юстиції України з міжнародним експертом у межах Проекту ЄС "Право-Justice" з питань розробки оцінки ризиків та потреб засуджених, які перебувають в установах виконання покарань.
6 березня, 14:33
Основною метою створення Спільного представницького органу профспілкових організацій Державної кримінально-виконавчої служби України є врегулювання колективно-договірних відносин між адміністрацією та трудовими колективами органів та установ виконання покарань ДКВС України.
1 березня, 08:57
28 лютого 2019 року в приміщенні Адміністрації ДКВС України проведено зустріч з делегацією з Норвегії в рамках Проекту "Діяльність НОРЛАУ Проект Пробації". Метою даного заходу була середньострокова оцінка діяльності НОРЛАУ відповідно до доручення Міністерства юстиції України щодо створення нових та удосконалення існуючих методик роботи за напрямом підготовки засуджених до звільнення за підтримки Посольства Норвегії в Україні.
28 лютого, 12:57
25 та 26 лютого 2019 року було організовано та проведено обговорення важливих питань співпраці Державної кримінально-виконавчої служби України та Української міжконфесійної християнської місії "Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі".
28 лютого, 11:19
Новини регіонів
В Покровській виправній колонії (№17) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спроби доставки заборонених предметів

20 березня,
В Холодногірській виправній колонії (№18) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено навчально-методичні збори із черговими помічниками начальників установ

20 березня,
В Полтавській установі виконання покарань (№ 23) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено 3 спроби доставки заборонених предметів

18 березня,
Проведення навчально - методичних зборів

18 березня,
В центр-музеї А.С. Макаренка проведено нараду з персоналом відділів соціально-виховної та психологічної роботи Північно-Східного міжрегіонального управління

18 березня,
На базі Конотоського виправного центру (№ 130) Північно-Східного міжрегіонального управління проведені навчальні і збори з черговими помічниками начальників установ сумської області

18 березня,
На базі ДУ " Вінницька установа виконання покарань (№1) " відбулися учбово-методичні збори

14 березня,
Представник Північно-східного міжрегіонального управління взяв участь у нараді керівників кінологічних підрозділів

14 березня,
ОПЕРАТИВНА НАРАДА З ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ РОБОТИ ОПЕРАТИВНИХ ПІДРОЗДІЛІВ УСТАНОВ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА СЛІДЧИХ ІЗОЛЯТОРІВ, ЩО ПІДПОРЯДКОВАНІ ПІВДЕННОМУ МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ УПРАВЛІННЮ З ПИТАНЬ ВИКОАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ ЗА 2018 РІК

01 березня,
Проведення навчально-практичних зборів

25 лютого,
Розширений пошук »