19 липня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України 17.07.2018 під головуванням начальника Управління оперативно-розшукової роботи полковника внутрішньої служби Нечипельського А.В. проведено оперативну нараду за результатами аналізу дистанційного відеомоніторингу оперативної обстановки в органах і установах ДКВС України протягом I півріччя 2018 року.
18 липня, 17:32
Темою фестивалю були слова поетеси Ліни Костенко «Коли в людини є народ, тоді вона уже людина». Завідувач клубу Оксана Мизовець спільно з вихованцями установи та художніми колективами нашого міста підготували програму в якій поєдналися минуле та сучасне, драма та комедія. Театралізовані постановки, літературно-музичні композиції носили патріотичний характер.
18 липня, 10:16
16.07.2018 о 8 годині 25 хвилин працівниками Управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України у ході реалізації оперативної інформації на контрольно-пропускному пункті по пропуску людей державної установи «Київський слідчий ізолятор» було проведено догляд молодшого інспектора відділу режиму і охорони.
16 липня, 12:27
12 липня 2018 року відбулася підсумкова конференція роботи проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні».
13 липня, 12:57
11 липня 2018 року з метою ознайомлення та надання методичної допомоги відбувся робочий візит представників Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України до Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України. До Білоцерківського центру завітали – полковник внутрішньої служби Вікторія Ключ, начальник Управління персоналом Адміністрації ДКВС України та полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко, начальник Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України.
12 липня, 17:00
З метою здійснення цілодобового моніторингу за несенням служби особовим складом варт та чергових змін, а також станом правопорядку в підпорядкованих установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, відповідно до вимог Адміністрації ДКВС України в кожному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції створені та функціонують центри моніторингу відеоінформації.
12 липня, 11:27
Проходження служби у Державній кримінально-виконавчій службі - це гарантована державою можливість отримувати: - достойну заробітну плату: для осіб молодшого начальницького складу від 6500 грн., для осіб середнього та старшого начальницького складу від 9 000 грн. - соціальний захист і гарантії як під час проходження служби, так і після виходу на пенсію; - пільговий обрахунок вислуги років для призначення пенсії; - повне зарахування часу проходження служби до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також стажу державної служби; - професійну підготовку за сучасними стандартами пенітенціарної служби; - фізичний та професійний розвиток; - кар’єрне зростання.
11 липня, 12:48
Адміністрація ДКВС України спільно з представниками Регіонального програмного офісу УНЗ ООН у Східній Європі та Європейської програми боротьби з наркотиками та організованою злочинністю (EU-ACT) 9 липня 2018 року у державній установі «Білоцерківська виправна колонія№ 35» провели семінар, присвячений святкуванню Міжнародного Дня Нельсона Мандели.
11 липня, 12:32
6 липня 2018 року на базі державної установи «Бердичівський виправний центр (№ 108)» під головуванням начальника Управління ДКВС України полковника внутрішньої служби Олексія Бондаренка відбулися навчально-методичні збори з начальниками виправних центрів та виправних колоній мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання за участю начальника Управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Андрія Нечипельського, начальника Управління ресурсного забезпечення Адміністрації ДКВС України лейтенанта внутрішньої служби Олексія Коломейцева, заступника начальника управління-начальника відділу режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Сергія Чабанюка, заступника начальника управління-начальника відділу організації виробничої діяльності державних підприємств Сергія Приступи, в.о. начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції Андрія Пеховського, начальника Управління ДКВС Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції підполковника внутрішньої служби Романа Албегова, начальників відділів охорони, режиму та нагляду в областях Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.
9 липня, 17:11
29-30 червня 2018 року делегація Інституту кримінально-виконавчої служби на чолі з Начальником Інституту генерал-майором внутрішньої служби Барашем Є.Ю. вже вдруге взяла участь у ХІІ Міжнародній науковій конференції «Виклики реабілітації: взаємодія теорії та практики» («International Conference: Rehabilitation challenges. Revieving the theory and practice») та в ХІІ Міжнародному турнірі з футболу співробітників пробації, що проходили в м.Лемборк (Республіка Польща).
5 липня, 16:28
03 липня 2018 року Міністр юстиції України Павло Петренко довів до відома особового складу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та керівникам міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції наказ Міністерства юстиції від 23.06.2018 № 2395/к «Про переміщення», відповідно до якого генерал-майора внутрішньої служби Крикушенка Олександра Георгійовича, першого заступника начальника Адміністрації ДКВС України призначено на посаду начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.
3 липня, 19:02
03 липня 2018 року за сумлінне виконання працівниками службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, професіоналізм, досягнення високих результатів в оперативно-службовій діяльності, з нагоди відзначення Дня Конституції та 100-річчя запровадження державної служби кращим співробітникам Адміністрації ДКВС України вручено подяки, первинні та дострокові чергові спеціальні звання начальницького складу.
3 липня, 16:55
На виконання вимог Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах вживаються організаційні та практичні заходи щодо запобігання пожежам, забезпечення пожежної безпеки об’єктів Державної кримінально-виконавчої служби України, а також підвищення рівня організації служби, професійної підготовки та боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів.
3 липня, 16:41
Новини регіонів
Старобільський СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники Червоного Хреста

18 липня,
Зв’язок поколінь.

18 липня,
Дніпропетровщина: в Синельниківській виправній колонії (№ 94) працівниками оперативного відділу проводиться посилена робота щодо вилучення наркотичних речовин та заборонених речей у засуджених

18 липня,
В КрюкІвськІй виправнІй колонІЇ (№29) Північно-Східного міжрегіонального управління тривають жнива

18 липня,
Харківську виправну колонію (№ 43) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав прокурор місцевої прокуратури

18 липня,
В Холодногірській виправній колонії (№18) засуджені отримали ID паспорти

18 липня,
Допомога персоналу - основне завдання первинної профспілкової організації Державної установи «Кропивницька установа виконання покарань (№14)»

17 липня,
В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління провели «Козацькі розваги»

17 липня,
Співробітники Полтавської установи виконання покарань (№23) Північно-Східного міжрегіонального управління провели зустріч з громадою та помічником народного депутата

17 липня,
Візит заступника Міністра юстиції України Чернишова Дениса до ДУ «Чернівецька УВП (№33)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації

17 липня,
Розширений пошук »