21 квiтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
Заступник міністра Денис Чернишов привітав присутніх зі святом та побажав наснаги, віри і життєвих сил, невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів служби, благополуччя, любові рідних та близьких.
20 квiтня, 14:44
Указом Президента України від 22 квітня 1998 року №334 на базі Головного управління виконання покарань МВС України було утворено Державний департамент України з питань виконання покарань, як центральний орган виконавчої влади, який безпосередньо реалізовує єдину державну політику у сфері виконання кримінальних покарань. Ця подія має історичне значення в контексті виконання українською державою зобов’язань, прийнятих під час вступу до Ради Європи.
20 квiтня, 14:11
19 квітня державну установу «Одеська установа виконання покарань (№21)» відвідали заступники начальника Адміністрації ДКВС України Володимир Мелюхов і Олександр Вишневський та полковник внутрішньої служби Олександр Малахов, виконуючий обов’язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
19 квiтня, 16:41
19 квітня 2018 року у Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції заступник начальника Адміністрації ДКВС України Володимир Мелюхов представив Олександра Малахова, першого заступника начальника Південного МРУ, який призначений виконуючим обов’язки начальника.
19 квiтня, 15:19
На виконання вимог Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України протягом І кварталу 2018 року слідчими ізоляторами проводилась активна робота, спрямована на модернізацію та покращення діяльності цих установ.
18 квiтня, 11:54
16 квітня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося засідання в рамках Національного проекту соціальної адаптації засуджених «Давай разом!» («Let’s do it together!») під керівництвом заступника начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України з дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Торкунова О.М.
17 квiтня, 11:59
Завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Луцький слідчий ізолятор» Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.
16 квiтня, 15:25
13 квітня 2018 року в Адміністрації ДКВС України проведено оперативну нараду під головуванням заступника начальника Адміністрації ДКВС України Володимира Мелюхова, на якій обговорено стан усунення порушень вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення» та іншого законодавства в діяльності державної установи «Київський слідчий ізолятор».
13 квiтня, 16:25
12 квітня 2018 року у Міністерстві юстиції України спільно з представниками Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та членами Душпастирської Ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України було проведено друге у цьому році чергове засідання.
13 квiтня, 10:33
З метою належного функціонування та діяльності установи, підтримання правопорядку, забезпечення надійної ізоляції, охорони та нагляду, перекриття каналів надходження до установи заборонених речей, 11.04.2018 за участю працівників Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та персоналу Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції в державній установі «Миколаївський слідчий ізолятор» проведено загальний обшук, під час якого вилучено ряд заборонених речей і предметів
12 квiтня, 14:39
За останні три роки відмічається стрімке зростання кількості осіб, які утримуються в слідчих ізоляторах. Зокрема з 2016 року загальна чисельність осіб, взятих під варту, та засуджених (далі – ув’язнені) у слідчих ізоляторах та установах виконання покарання зросла з 16616 осіб до – 19278, тобто більше ніж на 2600 осіб.
12 квiтня, 11:10
Впродовж тривалого часу ув’язнений П., що перебував під вартою у державній установі «Дніпровська установа виконання покарань (№4)», ряд засуджених, які відбували покарання у державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)», разом із спільниками на свободі, систематично здійснювали шахрайські дії із заволодіння майном громадян.
11 квiтня, 09:52
Новини регіонів
В Покровській виправній колонії (№ 17) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

20 квiтня,
В Державній установі «Торецька виправна колонія (№2) пройшов захід, присвячений вшануванню ветеранів ДКВС України

20 квiтня,
Міжобласну спеціалізовану психіатричну лікарню та медичну частину Вільнянської виправної колонії (№20) з робочим візитом відвідали представники «Центру охорони здоров’я ДКВС України» та проекту «Заради життя»

20 квiтня,
В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, перевірили морально-психологічний клімат у колективі

20 квiтня,
В державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)» розпочато поетапну заміну технічно застарілої огорожі

20 квiтня,
В державній установі «Петрівська виправна колонія (№ 49)» проведено заходи з удосконалення засобів охорони

20 квiтня,
На Харківщині пройшла зустріч з представниками норвезької делегації Місії NORLAU

20 квiтня,
У Вільнянській виправній колонії (№20) придбано спецзасоби «Терен-4»

19 квiтня,
В Качанівській виправній колонії (№ 54) Північно-Східного міжрегіонального управління проводять ультразвукові обстеження

18 квiтня,
Підприємство «ДКВС України (№ 26)» набирає виробничих потужностей та освоює нові види продукції

18 квiтня,
Розширений пошук »