20 листопада 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
14 листопада 2018 року в Білоцерківській міській раді відбулася зустріч Білоцерківської робочої групи у рамках реалізації NORLAU Проект Пробації з представниками органів державної влади та органів державного самоврядування міста Біла Церква. Метою зустрічі було поінформувати депутатів міської ради та керівників місцевих органів державної влади про значення норвезько-української співпраці в реформі правосуддя.
15 листопада, 17:30
8 листопада 2018 року у конференц-залі філії Державної установи "Центр пробації" в м. Харкові відбулася шоста зустріч Робочої групи Харківського пілоту в рамках NORLAU Проект Пробації на тему "Посилення співпраці між установою виконання покарань та підрозділом пробації через удосконалення соціально-виховної роботи із засудженим для його підготовки до звільнення". Участь у зазначеному заході взяли представники Адміністрації ДКВС України, прокуратури Харківської області, ДУ "Центр пробації", члени Робочої групи проекту та працівники державної установи "Качанівська виправна колонія (№54)".
12 листопада, 17:14
9 листопада 2018 року наша країна відзначала День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом Президента України від 6 листопада 1997 року № 1241/97
12 листопада, 16:48
У період з 8 по 9 листопада 2018 року в рамках реалізації проекту Ради Європи Групи Помпіду персонал Адміністрації ДКВС України та керівники деяких установ виконання покарань взяли участь у навчальному семінарі на тему "Лікування наркоманії та профілактика ВІЛ"
12 листопада, 16:35
Вперше за останні 5 років на базі Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України в період з 7 по 10 листопада 2018 року відбулися навчальні збори (Чемпіонат України з багатоборства) персоналу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України, метою яких було відпрацювання тактики дій при виникненні надзвичайних обставин та методики проведення занять з фізичної і вогневої підготовки.
12 листопада, 13:35
08 листопада 2018 року в Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України урочисто відкрито навчальні збори персоналу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань ДКВС України.
9 листопада, 10:39
6 листопада 2018 року представники Адміністрації ДКВС України та Державної установи «Центр охорони здоров’я» взяли участь у засіданні круглого столу «Роль Парламентської платформи боротьби з туберкульозом у створенні міжнародного та національного об’єднання спільнот», який відбувся у приміщенні Верховної Ради України.
7 листопада, 14:27
05 листопада 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, за сприяння Пенітенціарного душ пастирства УГКЦ, відбулася презентація короткометражної документальної стрічки "Небо над головами", присвячена 20-й річниці створення структур ДКВС України.
5 листопада, 19:29
2 листопада 2018 року в рамках співпраці з Центром обміну технологіями в сфері залежностей (АТТС) та благодійним фондом "Віта Валєнс" персонал Адміністрації ДКВС України, Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, а також працівники установ Київської області взяли участь у тренінгу щодо профілактики та лікування залежностей у осіб, які відбувають покарання.
2 листопада, 13:58
01 листопада 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням начальника Адміністрації ДКВС України генерал-майора внутрішньої служби Крикушенка Олександра Георгійовича вперше за останні п'ять років відбулась робоча зустріч з питань оптимізації конвоювання засуджених плановими залізничними вартами та плановими автодорожніми вартами із виправних колоній до установ виконання покарань (слідчих ізоляторів).
1 листопада, 18:14
1 листопада 2018 року для працівників Адміністрації ДКВС України проведено робочу зустріч з міжнародними та національними експертами з обговорення стратегії щодо профілактики та лікування залежностей засуджених.
1 листопада, 17:50
29 жовтня 2018 року державну установу "Житомирська виправна колонія (№4)" відвідав всесвітньо відомий мотиваційний спікер, автор бестселерів Нік Вуйчич.
31 жовтня, 14:52
Нещодавно в державній установі "Бориспільська виправна колонія (№119)" відбувся футбольний матч між гравцями Громадської організації "Спорт проти наркотиків", ветеранами українського футболу та засудженими установи.
31 жовтня, 14:51
Новини регіонів
На базі Сумської виправної колонії (№ 116) та слідчого ізолятора Північно-Східного міжрегіонального управління відбулись навчально-практичні збори

15 листопада,
Покращення умов несення служби персоналу ДУ "Райківецька ВК №78)"

15 листопада,
В Крюковській виправній колонії (№ 29) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено перевірку продовольчого складу та овочесховища

13 листопада,
Вітаємо ювіляра!

12 листопада,
В Мелітопольській установі виконання покарань (№144) пройшов тиждень українознавства

12 листопада,
Качанівська виправна колонія (№ 54) Північно-Східного міжрегіонального управління відсвяткувала 75-річний ювілей

09 листопада,
Продовжується робота Ради начальників Центрально-Західного міжрегіонального управління

09 листопада,
В Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України урочисто відкрито навчальні збори персоналу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України

09 листопада,
В Харківській виправній колонії (№ 43) Північно-Східного міжрегіонального управління відбулось поповнення в кінологічній службі

07 листопада,
Нарада з директорами підприємств та помічниками начальників з питань залучення засуджених до праці та трудової адаптації установ Центрально - Західного міжрегіонального управління

07 листопада,
Розширений пошук »