23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
Під час проведення 27 квітня 2018 року учбово-методичних зборів з посадовими особами міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України, відповідальними за організацію службової кінології, на базі державної установи "Олексіївська виправна колонія (№ 25)" першим заступником начальника Адміністрації ДКВС України з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи полковником внутрішньої служби Мелюховим Володимиром Анатолійовичем поставлено конкретні завдання щодо подальшого розвитку кінологічної служби кримінально-виконавчої системи.
22 жовтня, 17:52
18 жовтня 2018 року відбулось урочисте відкриття IV Всеукраїнських змагань з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України на базі державної установи "Шепетівська виправна колонія (№ 98)" Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
18 жовтня, 15:39
16 - 17 жовтня 2018 року у місті Києві за підтримки Посольства Норвегії в Україні проведено першу міжнародну конференцію з питань кримінальної юстиції "Застосування покарань, альтернативних ізоляції особи від суспільства. Проєвропейський погляд".
18 жовтня, 13:00
17 жовтня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося вручення персоналу чергових спеціальних звань начальницького складу в порядку заохочення, за участі керівництва та співробітників Адміністрації.
17 жовтня, 14:38
У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв'язок поколінь та давню історичну традицію.
12 жовтня, 12:57
12 жовтня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.
12 жовтня, 12:56
З 05 до 07 жовтня 2018 року, в місті Снігурівка Миколаївської області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо, в якому приймали участь понад двадцять команд із різних куточків України.
10 жовтня, 14:50
06 жовтня 2018 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулись змагання кінологічних пар за програмою підготовки спеціальних собак "Патрульно-розшуковий собака - 1" та "Патрульно-розшуковий собака - 2".
10 жовтня, 14:45
9 жовтня 2018 року у Адміністрації ДКВС України відбулося чергове засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України
10 жовтня, 09:46
З метою посилення охорони установ Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з модернізації та ремонту заборонених зон та місць несення служби.
9 жовтня, 17:47
17-19 жовтня 2018 року на базі державної установи "Шепетівська виправна колонія (№ 98)" Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудуться IV Всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.
9 жовтня, 17:45
7 жовтня в Україні святкується День працівників освіти. У загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, які функціонують при установах виконання покарань працює понад 1,5 тис. педагогічних працівників, які приймають активну участь у навчально-виховному процесі із засудженими, значно сприяють формуванню у них соціально-активної життєвої позиції.
5 жовтня, 16:07
05.10.2018 року Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України спільно з Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції України в приміщенні Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено семінар по роботі уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.
5 жовтня, 14:47
Новини регіонів
В Державній установі "Кропивницький слідчий ізолятор" була проведена психологічна робота з жінками які утримуються в установі

22 жовтня,
Підприємство Полтавської виправної колонії (№ 64) Північно-Східного міжрегіонального управління отримало нове замовлення

22 жовтня,
В Божковській виправній колонії (№16) Північно-Східного міжрегіонального управління відбулося весілля

22 жовтня,
Всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України

22 жовтня,
Вилучення заборонених речовин в ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор"

22 жовтня,
В ДУ "Могилів-Подільська виправна колонія (№ 114)" адміністрацією установи проведено робочу зустріч із представниками Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та уповноваженими органами з питань пробації у Вінницькій області.

22 жовтня,
Темнівську виправну колонію (№100) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав працівники нотаріальної контори

18 жовтня,
В Качанівській виправній колонії (№ 54) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено конкурс на кращого кухаря серед засуджених

18 жовтня,
Проведення в ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор" робочої зустрічі із представниками Регіонального координаційного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

17 жовтня,
В Крюковській виправній колонії (№ 29) Північно-Східного міжрегіонального управління завершено збирання кукурудзи

17 жовтня,
Розширений пошук »