19 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
15 червня, 16:36
Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України спільно з Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції України за участі заступника начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України з питань внутрішньої безпеки Олександра Вишневського було проведено семінар по роботі уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Участь у заході взяли представники міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.
15 червня, 15:57
В період з 04.06.2018 по 08.06.2018 персоналом Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України в межах відомчого контролю проведено оцінювання стану забезпечення охорони, нагляду за засудженими та пожежної безпеки в установах виконання покарань Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
12 червня, 15:37
У період з 04 по 08 червня 2018 року, за сприяння Міністерства юстиції України, на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України було проведено заняття зі службової підготовки для особового складу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України.
12 червня, 08:31
08.06.2018 в державній установі "Чернівецька установа виконання покарань (№ 33)" група негативно направлених ув'язнених підбурили основну масу осіб, узятих під варту, до групової непокори, мотивуючи це наданням неналежної медичної допомоги ув'язненому А. в умовах установи.
11 червня, 15:19
Червень 14-15, 2018 Конгрес-готель "Пуща" Вул. Юнкерова, 20 Київ, Пуща-Водиця
11 червня, 14:23
До Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України надходять численні звернення засуджених та їх родичів з клопотаннями про переведення засуджених для дальшого відбування покарання з однієї установи виконання покарань до іншої.
11 червня, 11:27
08.06.2018 в Адміністрації ДКВС України під головуванням виконуючого обов'язки начальника Мелюхова В.А. за участі представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань реалізації національного превентивного механізму Петльованого В.Б. та керівника державної установи "Центр охорони здоров'я ДКВС України" Васильєва С.Г. відбулась нарада за результатами моніторингових візитів представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до державних установ "Київський слідчий ізолятор", "Бучанська виправна колонія (№ 85)", "Луцький слідчий ізолятор", "Старобільський слідчий ізолятор".
11 червня, 11:08
06 червня 2018 року виконуючий обов'язки начальника Адміністрації ДКВС України Володимир Мелюхов та заступник начальника Адміністрації з питань внутрішньої безпеки Олександр Вишневський разом з керівництвом Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали з робочим візитом державну установу "Кропивницька установа виконання покарань (№14)"
7 червня, 14:37
01 червня 2018 року персонал органів та установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України взяв участь у спортивних змаганнях з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед Збройних сил України та інших військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб, який відбувся у Палаці Спорту м. Києва.
5 червня, 14:28
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
4 червня, 12:33
01.06.2018 на базі Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі – міжрегіональне управління) відбулась робоча нарада з заступниками начальників установ-начальниками відділів соціально-виховної та психологічної роботи західного регіону.
4 червня, 12:24
В Кам'янській виправній колонії (№ 34) Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулося урочисте відкриття сектору для сумісного проживання засуджених жінок з дітьми віком до трьох років.
4 червня, 12:16
Новини регіонів
Харківські пенітенціарії долучилися до відзначення Всесвітнього дня донора крові

18 червня,
В державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)» продовжуються роботи по влаштуванню систем протипожежного захисту

18 червня,
В Кременчуцькій виховній колонії вихованці Північно-Східного міжрегіонального управління отримали свідоцтва про хрещення

18 червня,
В Холодногірській виправній колонії (№18) Північно-Східного міжрегіонального управління відбувся «День відкритих дверей»

18 червня,
В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, пройшов випускний бал

18 червня,
На державному підприємстві «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№77)», що на Запоріжжі, завершено виконання замовлення Міністерства оборони України по виготовленню виробу «малопомітна перешкода»

18 червня,
В Темнівській виправній колонії (№100) Північно-Східного міжрегіонального управління засуджені готуються до конкурсу «Арт-Примирення»

18 червня,
В Первомайській виправній колонії (№117) Північно-Східного міжрегіонального управління проведені роботи по забезпеченню доступу в установу осіб з інвалідністю

18 червня,
В Криворізькій установі виконання покарань (№3) відбулось урочисте освячення тюремного храму

15 червня,
Підприємство Диканівської виправної колонії (№12) Північно-Східного міжрегіонального управління взяло участь в районній програмі розвитку Харкова

15 червня,
Розширений пошук »