12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
Адміністрація ДКВС України спростовує неправдиву інформацію щодо нібито фактів катування ув’язненого Оніщенка Р.І.
7 грудня, 14:49
У рамках реалізації заходів передбачених Меморандумом про співпрацю між Міністерством юстиції України та Благодійною організацією "FREE ZONE", а також на виконання спільного плану дій 3-4 грудня 2018 року в м. Вінниця відбувся перший тренінг-семінар для заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи Вінницької, Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей.
6 грудня, 15:45
3 грудня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Приклади правового врегулювання душпастирського служіння у пенітенціарній системі у країнах Європи", організована Душпастирською радою з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України у співпраці з Адміністрацією ДКВС України.
5 грудня, 17:26
Сім'я - це велика цінність. Ніде не можна так відчути справжню любов і розуміння професії, як в сім'ї зі стійкими традиціями. Надзвичайно важливо, коли досвід і знання передаються у спадок від батька до сина, від діда до батька.
3 грудня, 09:54
Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України висловлює глибоке співчуття з приводу смерті майора внутрішньої служби Войтюка Івана Васильовича, старшого оперуповноваженого оперативного відділу державної установи "Шепетівська виправна колонія (№ 98)", який пішов з життя 30 листопада 2018 року внаслідок важких травм після ДТП, що мало місце 24.10.2018 року на автодорозі сполученням Хмельницький - Вінниця.
30 листопада, 15:08
З метою підвищення рівня комунікації органів юстиції з громадськістю, формування правової культури та правової свідомості у суспільстві 29 листопада 2018 року в Міжнародному конгрес-центрі "Українській дім" за участю заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова відбулась Виставка-форум творчих робіт засуджених та оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед засуджених "Я маю право на нове життя".
30 листопада, 12:40
29 листопада 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України проведено круглий стіл "Проблема професійної деформації та професійного вигорання і пастирська допомога персоналу ДКВС України", організованого Душпастирською радою з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі.
30 листопада, 10:56
З метою посилення охорони установ Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з модернізації та ремонту заборонених зон, місць несення служби тощо.
28 листопада, 14:57
23 листопада в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника начальника Адміністрації ДКВС України з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, Олега Торкунова проходив круглий стіл на тему: "Забезпечення права засуджених на освіту - запорука їх успішної соціальної адаптації в суспільстві".
26 листопада, 18:00
24 листопада 2018 року державну установу "Качанівська виправна колонія (№54)" Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали Міністр юстиції України Павло Петренко та начальник Адміністрації ДКВС України генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко.
26 листопада, 11:23
У зв'язку з подіями, що мали у серпні п.р. у Київському слідчому ізоляторі, зокрема, протидія адміністрації установи з боку колишніх бійців підрозділу "Торнадо", Адміністрацією ДКВС України продовжується активна обшукова робота в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах із залученням сил і засобів інших установ, у т.ч. зведених загонів груп швидкого реагування та підрозділів воєнізованих формувань.
23 листопада, 15:30
Відповідно до вимог наказу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України від 09.07.2018 № 178/ОД-18 в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України протягом вересня-жовтня 2018 року проведено огляд-конкурс на кращий розплідник для утримання службових собак.
23 листопада, 15:11
22 листопада 2018 року державні установи "Олексіївська виправна колонія (№ 25)" та "Темнівська виправна колонія (№ 100)" Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби Олександр Крикушенко та начальник державної установи "Центр охорони здоров'я" Державної кримінально-виконавчої служби України Сергій Васильєв.
23 листопада, 10:39
Новини регіонів
В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління розширено асортименту товару в крамниці для засуджених

11 грудня,
Попереджено потрапляння заборонених речовин до ДУ "Могилів-Подільська виправна колонія (№114)"

11 грудня,
Серед засуджених, що відбувають покарання у місцях позбавлення волі відбувся Всеукраїнський конкурс творчих робіт і під назвою "Я маю право на нове життя", що проводився в усіх установах виконання покараньУкраїни.

11 грудня,
Попереджено потрапляння заборонених предметів в ДУ "Ладижинська ВК (№39)"

11 грудня,
У підпорядкованих закладах Центрально-Західного міжрегіонального управління проведено просвітницькі заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права

10 грудня,
Хролівський виправний центр (№140) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники "Мережа 100 відсотків життя"

10 грудня,
На базі Синельниківської виправної колонії (№94) відбулись збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

07 грудня,
На базі ДУ " Хмельницький слідчий ізолятор " відбулися учбово-методичні збори з черговими помічниками начальників слідчих ізоляторів Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

07 грудня,
В Полтавській виправній колонії (№ 64) Північно-Східного міжрегіонального управління поповнення кінологічної служби

06 грудня,
Старобільський СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління отримав гуманітарну допомогу

06 грудня,
Розширений пошук »