Управління Державної пенітенціарної служби України
в Черкаській області
18015 м. Черкаси, вул. Гоголя, 337
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
У Старобабанівській виправній колонії (№92) відбувся "День відкритих дверей" 30.06.2016


У Старобабанівській виправній колонії (№92) відбувся «День відкритих дверей»

24 червня в Старобабанівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№ 92) відбувся «День відкритих дверей».

Ознайомитись з умовами, створеними для засуджених у виправній колонії, завітали представники державних, громадських, благодійних та релігійних організацій, засобів масової інформації, спостережної комісії, родичів засуджених.

Гостям розповіли історію становлення та режим функціонування установи, а також була організована екскурсія територією колонії. Під час обходу відвідувачі оглянули відділення соціально-психологічної служби, приміщення для приготування їжі, пекарню, лазне-пральний комплекс та приміщення православної каплички. Також учасникам заходу продемонстрували вироби, котрі виготовляються на підприємстві установи, та розповіли про умови праці засуджених.

Під час проведення заходу представники адміністрації колонії відповідали на всі запитання та надавали коментарі стосовно умов відбування покарання засудженими, їх прав та обов’язків.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Начальник управління
Грищенко
Анатолій Васильович
Розширений пошук »