Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
Новини Відділу
9 грудня 2016 року Заступник міністра юстиції України Денис Чернишов та голова комісії з ліквідації Державної пенітенціарної служби України Сергій Тюлєнєв з робочим візитом відвідали органи та установи виконання покарань Чернівецької області.
13 грудня, 09:55
Днями до Чернівецької установи виконання покарань № 33 відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області завітали представники релігійної громади євангельсько-християнської помісної церкви "СЛОВО ЖИТТЯ АСАМБЛЕЇ БОГА".
7 листопада, 10:09
12 жовтня 2016 року саме на передодні великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці та державного свята Дня Захисника України, в Новоселицькому районному відділі служби пробацій завдяки спільним зусиллям та згуртованості колективу відкрито кабінет для соціально-психологічної адаптації осіб, які засуджені до покарань альтернативних позбавленню волі.
17 жовтня, 17:28
З метою формування національної свідомості і піднесення значення української історії у вихованні засуджених в Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) серед засуджених установи було проведено інформаційно-просвітницькі заходи присвячені дню народження видатного українського вченого та політичного діяча Михайла Грушевського.
27 вересня, 09:21
26 серпня 2016 року відбулася зустріч керівництва відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області з начальником Головного територіального управління юстиції області Хохуляком В'ячеславом Віссаріоновичем.
26 серпня, 12:53
Новини територіальних структур
Новодністровським МС КВІ проведено просвітницький тренінг з учнями на тему "Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ"

21 грудня,
Працівники відділу ДПтСУ в Чернівецькій області відвідали дитячий притулок та привітали дітей із Днем святого Миколая

20 грудня,
До Сокирянської ВК № 67 на чолі з настоятелем Святовознесенського Банченського чоловічого монастиря, Єпископом Лонгіном - в миру Михаїлом Жаром відвідали ченці та дитячий хор чоловічого монастиря

19 грудня,
Багаторічна співпраця Кіцманського районного сектору КВІ із Товариством Червоного Хреста

16 грудня,
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »