18 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
12.06.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням виконуючого обов'язки начальника полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. у селекторному режимі відбулась оперативна нарада, під час якої розглянуто причини та умови, які сприяли вчиненню дій засудженими, що дезорганізували роботу державних установ "Південна виправна колонія (№ 51)" та "П'ятихатська виправна колонія (№ 122)"
12 червня, 16:09
Управлінням внутрішньої безпеки Адміністрації ДКВС України було отримано інформацію щодо вчинення групою співробітників однієї з виправних колоній протиправних дій щодо засудженого, які полягали у безпідставному застосуванні щодо нього фізичної сили. В ході перевірки вказана інформація знайшла своє підтвердження. За даним фактом призначено службове розслідування та повідомлено до територіального відділу Державного бюро розслідувань з метою організації досудового розслідування.
7 червня, 07:07
06.06.19 представником Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими взято участь у проведенні круглого столу на тему "Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочини". Захід проводився за участю представників ДУ "Центр пробації", Київської міської державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції у м. Києві, Головного управління національної поліції у м. Києві, Першого міського Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадських організацій "Союз Золотий Вік України", "Соціалістичний конгрес молоді", інших небайдужих організацій та студентів навчальних закладів юридичного профілю.
6 червня, 19:12
05.06.2019 близько 18 години у П'ятихатській виправній колонії (№ 122) Південно-Східного міжрегіонального управління група негативно налаштованих засуджених відмовилися виконувати розпорядок дня колонії, а саме виходити на вечірню перевірку. Невдоволені зауваженням з цього приводу з боку представників адміністрації колонії, вони підбурили інших засуджених на групову непокору, закликали до не виходу до їдальні та невиконання інших заходів, передбачених розпорядком дня. У локальній дільниці відділення СПС засуджені підпалили матраци, одяг встановленого зразка, приліжкові тумбочки, стали вимагати послаблення режиму тримання.
6 червня, 15:06
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - "International Day for Protection of Children" ? прекрасне свято радості та надії.
6 червня, 12:47
В останні дні травня 2019 року у загальноосвітніх навчальних закладах при установах виконання покарань та слідчих ізоляторах пролунали останні дзвоники. Ще один навчальний рік позаду. Понад 3 тисячі учнів сказали школі "Прощавай!" до осені, а назавжди покинуть шкільні парти 803 одинадцятикласника.
6 червня, 08:51
31 травня 2019 року, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, Регіональна профспілкова організація Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підготувала для дітей співробітників святковий перегляд анімаційного 3-D фільму "Секрети домашніх тварин-2".
3 червня, 09:59
31.05.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням заступника Міністра юстиції України Чернишова Д.В. відбулось засідання комісії з оптимізації слідчих ізоляторів, установ виконання покарань та підприємств установ виконання покарань.
31 травня, 14:07
30 травня 2019 року на базі державної установи "Дрогобицька виправна колонія (№ 40)" Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено навчально-методичні збори зі старшими інспекторами (з кінології) установ виконання покарань, слідчих ізоляторів ДКВС України та відповідальними за стан діяльності кінологічної служби у міжрегіональних управліннях.
31 травня, 09:28
29 травня 2019 року на базі державної установи "Житомирська установа виконання покарань (№ 8)" за участі начальника відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Управління ДКВС України Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Лисака П.О. відбулись міжрегіональні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань.
29 травня, 17:20
28.05.2019 року Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України було проведено семінар по роботі уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
29 травня, 09:51
27.05.2019 року у державній установі"Південна виправна колонія (№ 51)" під час проведення планового обшуку близько 200 засуджених проявили групову непокору законним вимогам адміністрації, здійснили напад та завдали 15 - ти працівникам установи тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. У зв'язку з чим, 4-ро із постраждалих працівників установи було госпіталізовано до шпиталю. Також,внаслідок підпалу знищено значну частину об'єктів інфраструктури та інше майно установи. Знеструмлено житлову зону.
27 травня, 17:28
23 травня 2019 року у місті Києві, в приміщенні Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, відбулося п'яте засідання Спільного представницького органу профспілкових організацій Державної кримінально-виконавчої служби України, на якому були присутні Голови Регіональних профспілкових організацій, члени СПО, керівники відомчих медико-реабілітаційних центрів "Таврія" і "Сонячний".
27 травня, 17:25
Новини регіонів
В Покровській виправній колонії (№17) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено підсумкову перевірку рівня службової підготовки персоналу

06 червня,
В Качанівській виправній колонії (№ 54) Північно-Східного міжрегіонального управління проведені спільні навчання персоналу з рятувальниками ДСНС

05 червня,
В Машівській виправній колонії (№9) Північно-Східного міжрегіонального управління відкрито гурток пасічників

04 червня,
Співробітники Сумської виправної колонії (№116) та Роменської виправної колонії (№56) Північно-Східного міжрегіонального управління взяли участь у вебінарі

04 червня,
В установах виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління пролунав Останній дзвоник

04 червня,
Відбулись збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань на базі Широківського виправного центру (№75)

03 червня,
У Криворізькій установі виконання покарань (№ 3) були проведені навчально-практичні збори Ради начальників органів і установ Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

03 червня,
У Дніпровській установі виконання покарань (№4) були проведені спільні пожежно-тактичні тренування з особовим складом та персоналом ДСНС

30 травня,
Співробітники Божківської (№16), Полтавської (№64) та Надержинщинської (№ 65) виправних колоній Північно-Східного міжрегіонального управління взяли участь в проведенні круглого столу із уповноваженим з прав людини

30 травня,
В Дергачівській виправній колонії (№ 109) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено спільне заняття с підрозділом ДСНС

30 травня,
Розширений пошук »