Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
08.10.2013
Державна пенітенціарна служба України

В СОКИРЯНСЬКІЙ ВК-67 ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

День працівників освіти традиційно відзначається в Україні у першу неділю жовтня. 07 жовтня 2013 р. з професійним святом педагогічний колектив Сокирянської виправної колонії (№67) привітала адміністрація установи.

Зі словами подяки та найщирішими побажаннями до присутніх звернувся заступник начальника СВК-67 з соціально-виховної та психологічної роботи Віталій Грабовський. Дякуючи вчителям за щоденну напружену, титанічну працю, які не тільки щедро діляться своїми знаннями із засудженими, а й виховують, допомагають вирішити проблеми ресоціалізації, Віталій Євгенійович побажав педагогам здійснення планів та задумів, терпіння та успіхів в їх нелегкій, але такій важливій праці.

Офіцер також зачитав вітальну адресу Голови ДПтС України генерал-полковника внутрішньої служби Олександра Лісіцкова. «Державна пенітенціарна служба України вдячна всім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та пенітенціарній справі. Дорогі колеги, шановні викладачі та учителі, пам’ятайте – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє нашої Служби і Держави. У цей святковий день зичу вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії, благополуччя, добра і злагоди, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!» - ось лише декілька слів з вітання Голови Служби.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у справу навчання і перевиховання засуджених, кращих вчителів виправного закладу відзначено подяками та подарунками.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »