Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
17.10.2013
Державна пенітенціарна служба України

В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ СІЗО ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ КРИМІНАЛЬНО – ВИКОНАВЧИХ УСТАНОВ ОБЛАСТІ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО – ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

З метою обговорення стану готовності об’єктів комунально-побутового призначення, житлових та складських приміщень пенітенціарних установ Чернівецької області до роботи в осінньо-зимовий період, обміну практичним досвідом в сфері ресурсного забезпечення, 16 жовтня 2013 р. на базі Чернівецького слідчого ізолятора відбулися навчально-методичні збори із заступниками начальників з інтендантського та комунально — побутового забезпечення та осіб відповідальних за енергогосподарство в установах відділу ДПтС України в Чернівецькій області.

З детальним аналізом роботи комунально – побутових служб пенітенціарних закладів Буковини протягом дев’яти місяців поточного року перед присутніми виступив ст. інспектор (з ресурсного забезпечення) ВДПтСУ в Чернівецькій області капітан внутрішньої служби Василь Кваснюк . Найбільшу увагу офіцер приділив проведенню поточних ремонтів об’єктів комунально-побутового призначення, раціональному використанню енергоносіїв та запровадженню комплексу енергозберігаючих технологій.

З доповідями про готовність кримінально – виконавчих установ області до роботи в осінньо – зимовий період виступили начальник відділу інтендантського та господарського забезпечення Чернівецького СІЗО майор внутрішньої служби Степан Гома та головний інтендант Сокирянської ВК-67 майор внутрішньої служби Віталій Танас. Було зазначено, що в установах вчасно розпочато опалювальний сезон, забезпечено безперебійну роботу власних котелень. На даний час температура в житлових та інших приміщеннях відповідає встановленим нормам, а температурний режим перебуває на постійному контролі в адміністрації пенітенціарних закладів. З метою збереження тепла в зимовий період, проводились роботи по заміні віконних блоків на енергозберігаючі (наразі у Чернівецькому СІЗО встановлено 93 металопластикових вікон, в СВК-67 - 76 шт.). Забезпечення речовим майном та основними продуктами харчування засуджених та ув’язнених становить 100%. В установах завершено заготівлю солінь, активно проводиться наповнення складів картоплею та овочами врожаю 2013 р., створені належні умови для їх зберігання. Також вжито заходів щодо підготовки місць несення служби до виконання службових завдань персоналом установ виконання покарань області у зимових умовах.

Під час проведення практичних занять, присутні оглянули об’єкти комунально-побутового призначення Чернівецького СІЗО, а саме: котельню, овочесховище, квасильно-засолювальний пункт, продовольчі склади, пекарню, кімнати короткострокових та тривалих побачень, крамницю установи. Завітали і у відремонтовані камери для утримання неповнолітніх, де повністю замінено систему водопостачання та водовідведення, опалення, встановлені душові кабінки з підведенням гарячої води. У відділенні харчоблоку слідчого ізолятора учасники навчально-методичних зборів взяли участь в контрольному приготуванні їжі, про що склали відповідний акт.

В ході роботи учасники мали змогу обмінятися практичним досвідом по кожному з напрямків роботи, розглянули пропозиції щодо покращення умов тримання засуджених та ув’язнених.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »