Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
09.11.2013
Державна пенітенціарна служба України

В СОКИРЯНСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ ЛІКВІДОВАНО УМОВНУ ПОЖЕЖУ

Спільні тактичні навчання по взаємодії добровільної пожежної дружини (з числа персоналу) Сокирянської виправної колонії відділу ДПтСУ в Чернівецькій області (№ 67) з Державною пожежно - рятувальною частиною № 8 м. Сокиряни відбулися 08 листопада 2013 року на базі виправної установи.

Навчання проводилися з метою перевірки готовності особового складу колонії до дій в умовах надзвичайних ситуацій, налагодження взаємодії з підрозділами ДСНС міста, спільного відпрацювання практичних навичок при локалізації та гасінні ймовірних пожеж на території кримінально – виконавчої установи, забезпечення безпеки людей, зниження можливості майнових втрат.

Згідно з тактичним задумом, в результаті короткого замкнення електропроводки в гуртожитку для проживання засуджених дільниці соціальної реабілітації при Сокирянській ВК-67 зайнялася пожежа. Черговий помічник начальника СВК-67 одразу сповістив службу порятунку «101» і добровільну пожежну дружину з числа співробітників установи, організував евакуацію засуджених та товарно – матеріальних цінностей з місця умовної пожежі, а також забезпечив доступ оперативно-рятувального загону до місця події. Отримавши відомості про відключення електропостачання будівлі та завершення евакуації, особовий склад пожежно - рятувальної частини та добровільної пожежної дружини установи приступив до спільних дій по локалізації та гасінню стихії, яка незабаром була ліквідована.

За підсумками пожежно-тактичних навчань пенітенціаріями та рятувальниками проведено оперативну нараду, в ході якої обговорено ефективність плану протипожежного захисту установи, а також тактичні особливості спільних дій на випадок надзвичайних ситуацій.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »