Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
11.11.2013
Державна пенітенціарна служба України

У ПОДВІЙНОМУ ДНІ ПАКУНКУ СОКУ, СПІВРОБІТНИКИ СОКИРЯНСЬКОЇ ВК-67 ВИЛУЧИЛИ ЗГОРТОК З РЕЧОВИНОЮ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

Співробітниками відділу нагляду і безпеки Сокирянської виправної колонії постійно приділяється увага роботі по недопущенню проникнення до установи заборонених предметів.

Чергову спробу надходження забороненої речовини до засуджених було припинено 05 листопада 2013 року. Так, при догляді продуктової посилки, що надійшла на ім’я засудженого І., молодшим інспектором відділу нагляду і безпеки СВК-67 було виявлено та вилучено згорток з речовиною рослинного походження, сіро-зеленого кольору з характерним запахом. Даний згорток був ретельно прихований у подвійному дні пакунку соку «Садочок». По даному факту до виправної колонії викликано слідчо - оперативну групу Сокирянського райвідділу міліції, вилучена речовина направлена до НДЕКЦ при УМВС України в Чернівецькій області.

У випадку підтвердження факту вмісту наркотичних речовин експертизою, автору даної посилки загрожує кримінальна відповідальність за ознаками злочину, передбаченого ст. 307 ч. 2 КК України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »