Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
16.11.2013
Державна пенітенціарна служба України

ДЛЯ СЛУХАЧІВ НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПРИ СОКИРЯНСЬКІЙ ВК-67 ПРОВОДЯТЬСЯ КОНКУРСИ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Відповідно до «Положення про навчальний центр при установі виконання покарань» затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Державного департаменту України з питань виконання покарань від 26.02.2004 року № 153/32 серед слухачів Сокирянського навчального центру (№ 67) при виправній установі виконання покарань відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області періодично проводяться конкурси фахової майстерності. До складу журі залучаються начальники відділень, заступники начальника установи та керівники виробничих підрозділів виправної колонії.

З початку поточного року з метою підвищення рівня фахової майстерності, удосконалення змісту практичних навиків при підготовці кваліфікованих робітників на базі виробничих дільниць установи проведено конкурси фахової майстерності серед слухачів центру з таких професій, як: «Пекар», «Машиніст каменерізальних машин», «Оператор котельні», «Верстатник деревообробних верстатів», «Електрогазозварник», «Токар», «Муляр», «Стропальник», «Маляр».

Протягом тижня, з 11 по 15 листопада 2013 року проведено конкурс на кращого столяра, під час якого засуджені давали відповіді на тестові завдання та теоретичні питання, а також виконували практичні завдання згідно навчальної програми на виробничій дільниці установи.

Правильність відповідей учасників та якість виконання практичних завдань журі оцінило наступним чином:

- І місце - Вусатенко Андрій;

- ІІ місце - Гладков Віталій;

- ІІІ місце - Обіход Олексій.

За результатами конкурсу видано наказ по навчальному центру та порушено клопотання перед адміністрацією установи щодо заохочення слухачів, які показали високий рівень підготовки.

Директор навчального центру (№ 67) Віталій КРАСНІКОВ

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »