Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
29.11.2013
Державна пенітенціарна служба України

В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ СІЗО ПОПЕРЕДЖЕНО ЧЕРГОВУ СПРОБУ ДОСТАВКИ ДО УВ’ЯЗНЕНИХ ЗАБОРОНЕНОЇ РЕЧОВИНИ

28 листопада 2013 року співробітниками відділу режиму та охорони Чернівецького слідчого ізолятора припинено чергову спробу доставки до ув’язнених забороненої речовини.

Під час проведення догляду продуктової передачі, яку приніс громадянин З. для свого брата, що утримується під вартою, молодшим інспектором відділу режиму та охорони установи було виявлено та вилучено пігулку білого кольору. Прихована всередині упаковки супу швидкого приготування «Гаряча кружка», дана знахідка за зовнішніми ознаками та специфічним маркуванням «В-8» схожа на препарат субітекс - синтетичний психотропний засіб.

По даному факту до Чернівецького СІЗО викликано слідчо - оперативну групу Шевченківського райвідділу міліції. Вилучена речовина направлена на експертизу до НДЕКЦ при УМВС України в Чернівецькій області. У випадку підтвердження факту вмісту наркотичних речовин експертизою, автору зазначеної передачі загрожує кримінальна відповідальність за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (санкція якої передбачає позбавлення волі строком від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »