Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
16.12.2013
Державна пенітенціарна служба України

В СОКИРЯНСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

В рамках Всеукраїнського тижня права, з 9 по 13 грудня 2013 року в Сокирянській виправній колонії ВДПтСУ в Чернівецькій області (№67) проведено ряд тематичних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової освіти та культури, поширення знань про права і свободи людини, виховання у засуджених поваги до Закону.

Для засуджених, які здобувають освіту та виробничі професії в навчальному центрі при установі, вчителі та викладачі провели серію факультативних занять на правову тематику, в ході якого присутні отримали інформацію про законодавство країни та його історію.

Протягом тижня виправну установу відвідали: начальник районного відділу юстиції Ярослав Сандуляк, спеціаліст районого центру зайнятості Владислав Плінгей, начальник служби у сравах дітей Сокирянської РДА Аліна Побережна, фахівець центру сім’ї, дітей та молоді Інна Шеремета, які провели із засудженими практичні заняття щодо реалізації соціальних гарантій, ознайомили з механізмом захисту порушеного права, довели сутність понять правосвідомість та правова культура. В ході зустрічі консультанти ставили за мету донести до аудиторії ідею необхідності дотримання закону, поваги не тільки до своїх, але і до прав інших осіб, необхідність проявляти толерантність і взаємоповагу у будь-яких правовідносинах, а також необхідність вирішення конфліктів мирним шляхом. Спілкування проходило у формі діалогу і засуджені мали нагоду звернутися до спеціалістів із запитаннями та отримати кваліфіковані роз’яснення юридичного змісту.

В кожному відділенні соціально-психологічної служби в системі виховних годин із засудженими було проведено лекції з питань реалізації захисту прав людини. В мережі внутрішнього кабельного телебачення демонструвались тематичні фільми про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

13 грудня 2013 р. в рамках заключного етапу проведення тижня права в загальноосвітньому навчальному закладі при СВК-67 організовано зустріч засуджених з членами Сокирянської районної спостережної комісії на чолі з заступником Голови райдержадміністрації Петром Бескупським. Після перегляду серії документальних фільмів про права людини, члени комісії довели присутнім інформацію про механізм отримання допомоги у відновленні документів, виготовленні паспортів, працевлаштуванні після звільнення з місць позбавлення волі, розглянули інші питання соціальної адаптації, які цікавили засуджених.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »