Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
31.12.2013
Державна пенітенціарна служба України

В ПЕНІТЕНЦІАРНИХ УСТАНОВАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОЙШЛА СПЕЦІАЛЬНА ОПЕРАЦІЯ ПІД УМОВНИМ НАЙМЕНУВАННЯМ «ЗАСЛОН»

З метою забезпечення правопорядку в установах виконання покарань Чернівецької області під час новорічних та різдвяних свят, надійного перекриття каналів надходження у зони що охороняються заборонених до використання речей і предметів, запобігання їх виготовлення засудженими, в період з 02 по 31 грудня 2013 року особовий склад органів та установ відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області було переведено на посилений варіант несення служби із проведенням спеціальної операції під умовним найменуванням «Заслон».

В результаті проведених заходів в Сокирянській виправній колонії №67 та Чернівецькому слідчому ізоляторі при спробі доставки заборонених предметів вилучено:

• 2.5 л. спиртовмісної рідини ( 1 л. - при огляді посилки, 1.5 літра - при спробі перекиду через огорожу Сокирянської ВК-67),

• грошей -100 грн.,

• 1 мобільний телефон.

Під час проведення обшукової роботи в зоні, що охороняється вилучено: 4.5 літра браги, 2 колюче – ріжучих предмети та 8 мобільних телефонів.

По кожному факту вжиті заходи щодо встановлення та притягнення до відповідальності осіб, котрі сприяли їх доставлянню до зони, що охороняється. За фактами вилучення предметів, виробів чи речей, що могли б бути використані з протиправною метою, проводяться службові розслідування.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »