Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
31.12.2013
Державна пенітенціарна служба України

З СОКИРЯНСЬКОЇ КОЛОНІЇ ДОСТРОКОВО ЗВІЛЬНЕНО 10 ЗАСУДЖЕНИХ

В переддень Нового року, 31 грудня, завдяки сумлінній праці та бажанню вправитися, десятеро засуджених, які відбували покарання в Сокирянській виправній колонії відділу ДПтСУ в Чернівецькій області, отримали право на умовно дострокове – звільнення.

З першого дня прибуття до установи із засудженими постійно проводилась виховна робота, спрямована на їх ресоціалізацію та адаптацію в суспільстві після звільнення. Кожен з них, йшов до звільнення складним шляхом боротьби із своїми недоліками, не раз переосмислюючи вчинки, які привели в місця позбавлення волі.

Старший інспектор з питань підготовки до звільнення Ігор Гавдюк, який супроводжував вже колишніх підопічних до контрольно-пропускного пункту, вручив кожному довідки про звільнення, особисті речі та документи, а також виголосив останні настанови і поради. Ті у відповідь дякували за добре слово та життєвий урок для майбутнього. А за стінами виправного закладу, із сльозами радості, чоловіків зустріли рідні та близькі їм люди.

Адміністрація Сокирянської виправної колонії (№67) щиро сподівається, що такий момент у житті звільнених і засуджених, які залишились відбувати покарання, як умовно-дострокове звільнення, позитивно впливатиме на них в цілому, у подальшому вони не повернуться до злочинної діяльності та будуть законослухняними членами суспільства.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »