Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
05.01.2014
Державна пенітенціарна служба України

В ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО СІЗО ВІДБУЛАСЯ СВЯТКОВА ЛІТУРГІЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА

04 січня 2014 року в православній церкві Чернівецького слідчого ізолятора відбулась святкова літургія з нагоди храмового свята великомучениці Анастасії Узорешительниці. Даний храм був збудований ще в 1890 році та за свою історію пережив багато подій. Після тривалої реконструкції, яка проводилась руками засуджених господарської обслуги слідчого ізолятора, 04 січня 1996 року церква була відкрита та освячена на честь Святої Анастасії і на сьогоднішній день є місцем духовного виховання та збагачення осіб, що утримуються в установі.

В цей святковий день Службу Божу відправляв настоятель тюремного храму протоієрей Карп Домітращук, якому співслужили священнослужителі з різних православних храмів області: Іоан, Олександр, Іоан, Павло. Богослужіння супроводжувалось співом церковного хору Свято - Духівського кафедрального собору м. Чернівці.

Привітати з храмовим святом установу завітали звичайні прихожани, які принесли святкові дари для засуджених та ув’язнених.

Під час Літургії присутні почули від священників історію життя великомучениці Анастасії, про її допомогу в’язням, духовні настанови, а також теплі слова святкових привітань з Новим роком та наступаючим Різдвом Христовим.

Завершилось храмове свято процесійною ходою довкола церкви Анастасії Узорешительниці, в якій взяли участь священнослужителі, засуджені господарської обслуги СІЗО та гості свята. Під час урочистого обходу церкви, відбулося читання Євангелія, кроплення свяченою водою та мирування.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »