Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
16.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

Відбулась нарада співробітників Кельменецького районного сектору кримінально – виконавчої інспекції з представниками сектору превенції Кельменецького відділення поліції

Днями в приміщенні Кельменецького відділення поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, під керівництвом начальника сектору превенції Кельменецького ВП ГУНП майора поліції Бурденюка О.А., відбулося нарада, в якій взяли участь представники Кельменецького районного сектору кримінально – виконавчої інспекції та інспектора сектору превенції Кельменецького ВП ГУНП.

Основними питаннями наради були аналіз та стан організації взаємодії Кельменецького РС КВІ та ІСП Кельменецького ВП ГУНП щодо контролю за поведінкою та способом життя засудженими до покарання без позбавлення волі. Графік спільних перевірок ІСП та КВІ, засуджених до покарань без позбавлення волі, за місцем проживання на 1 квартал 2016 року.

Окрім цього, під час наради було наголошено на необхідності постійної взаємодії кримінально - виконавчої інспекції з інспекторами сектору превенції, з питань профілактики злочинності серед осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі.

Начальник Кельменецького РС КВІ

відділу ДПтСУ в Чернівецькій області

старший лейтенант внутрішньої служби

Денис Антощук

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »