Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській виправній колонії № 67 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України в Сокирянській виправній колонії № 67 протягом 19-20 січня 2016 року у всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби установи в системі виховних годин проведено інформаційно – просвітницькі заходи, революційним подіям листопада 2013 -лютого 2014 року.

За участю викладачів загальноосвітнього навчального закладу та співробітників соціально-виховного та психологічного відділу установи із засудженими проведено тематичний урок пам’яті «Мамо не плач. Я повернуся весною». Продемонстровано документальний фільм «Вогнена зима».

Із засудженими дільниці соціальної реабілітації установи проведено тематичну виховну годину, присвячену тим знаменним революційним подіям.

В бібліотеці установи відкрито ілюстровану виставку «Майдан. Революція Гідності». В православному храмі, який розташований на території установи відбулись поминальні панахиди та молебні за загиблими під час кривавих подій на Майдані.

З персоналом виправного закладу проведено виховну годину «Люди, які змінили історію України ціною власного життя». На початку заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про тих, хто загинув на Майдані за честь, за волю, за рідну землю... Доведено Указ Президента України від 11.02.2015 року №69/2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »